EZVIZ nawiązuje partnerstwo z Grupą Empik

EZVIZ, czołowy producent inteligentnych rozwiązań dla domu, ogłosił rozpoczęcie partnerstwa z Empikiem, jednym z największych polskich sprzedawców detalicznych. W ramach tej współpracy produkty marki EZVIZ, w tym kamery do monitoringu, inteligentne domofony oraz roboty odkurzająco-mopujące, są już dostępne na stronie empik.com w atrakcyjnych cenach. Oferta promocyjna obowiązuje do końca marca.

Ważna współpraca dla lepszej dostępności

Ta inicjatywa to dobra wiadomość dla osób, które priorytetowo traktują bezpieczeństwo swojego domu i chcą być na bieżąco z najnowszymi technologiami. Dzięki tej współpracy klienci Empiku mogą teraz w łatwy sposób nabyć nie tylko książki, gry czy bilety na koncerty, ale także wysokiej jakości urządzenia inteligentnego domu, które pomogą im zaoszczędzić czas i zapewnią większy komfort.

Ewa Tokarska, managerka ds. marketingu EZVIZ w Polsce, podkreśla: „W świecie, gdzie bezpieczeństwo jest priorytetem, technologia staje się coraz bardziej integralną częścią życia. Współpraca z Empikiem to strategiczny krok, który umożliwi nam dotarcie do szerszego grona konsumentów i zadbanie o ich bezpieczeństwo oraz wygodę.”

W ofercie produktowej EZVIZ na empik.com znajduje się bogaty wybór urządzeń smart home, które są niezbędne w każdym domu. Do 31 marca można je nabyć w atrakcyjnych, promocyjnych cenach:

  • Roboty sprzątające RC3 za 399 zł oraz RC3 Plus za 999 zł
  • Roboty sprzątające 2-w-1 RE5 za 849 zł oraz RE5 Plus za 1199 zł
  • Robot sprzątający ze stacją dokującą RS2 za 2499 zł
  • Pionowy odkurzacz RH2 za 1599 zł
  • Kamery wewnętrzne H6c za 99 zł oraz H6c 2K+ za 139 zł
  • Wideodomofon HP4 za 399 zł

To doskonała okazja, by zainwestować w wysokiej jakości urządzenia bezpieczeństwa domowego i cieszyć się spokojem oraz komfortem w codziennym życiu.

Czytaj też: Wiosenna promocja na produkty Smart Monitoring od EZVIZ!

Grafika tytułowa: EZVIZ