Ekran micro LED w Apple Watch jeszcze nie teraz!

Apple Watch to seria urządzeń, które stanowią o sile segmentu elektroniki ubieralnej. Nie da się ukryć, że to właśnie ze sprzętem od Apple w większości przypadków kojarzy nam się fraza smartwatch. Koncern z Cupertino co roku odświeża swoje zegarki serwując nam w ich przypadku najnowocześniejsze rozwiązania. Na pewne novum przyjdzie nam jednak w ich przypadku jeszcze poczekać.

Brak rewolucji w zegarkach w tym roku?

Najnowsze doniesienia ze strony leaksterów wskazują na to, że Apple nie zdecyduje się na rewolucję w swoich zegarkach w 2023 roku. Biorąc pod uwagę wcześniejsze informacje związane z iPhone SE czy z iPadami możemy spodziewać się, że dla koncernu z Cupertino nie będzie to rok innowacji, a bardziej „rok na przetrwanie” biorąc pod uwagę galopującą inflację i postępujący kryzys ekonomiczny na świecie.

Ekrany micro LED dla Apple Watch najpewniej nie zostaną wprowadzone do urządzeń w 2023, ani nawet w 2024 roku. Ross Young, który ma doświadczenie w ujawnianiu planów Apple dotyczących nadchodzących urządzeń prognozuje, że odczuwalne zmiany w specyfikacjach zegarków od Apple planowane są dopiero na 2025 rok. Będziemy musieli więc uzbroić się w sporo cierpliwości.

Czytaj też: Philips Hue Play – lampy godne Twojego domu!

Szczerze mówiąc nie dziwię się Apple. Koncern z Cupertino ma spore grono oddanych fanów, ale na pewno osoby nim zarządzające biorą pod uwagę fakt, że w najbliższych latach będziemy się bali sięgać głębiej do portfela. Amerykanie najwyraźniej nie chcą inwestować w urządzenia, które mogą nie sprzedać się tak dobrze, jakby tego oczekiwano. Trudny czas będzie trzeba po prostu przeczekać.