Dr. Dre z GTA Online w Spotify i Apple Music

Rockstar Games ogłosiło , że sześć utworów sławnego rapera i producenta muzycznego Dr. Dre, które po raz pierwszy pojawiły się w aktualizacji The Contract GTA Online z zeszłego roku, jest już dostępnych w serwisach streamingowych Apple Music i Spotify.

Oprócz samego Dr. Dre, aktualizacja zawiera występy gościnnych artystów, takich jak Eminem, Snoop Dogg, Anderson .Paak, Busta Rhymes, Nipsey Hussle i Ty Dolla $ign.

GTA jest częścią rosnącej listy gier, w których zadebiutowała nowa muzyka. Guns n’ Roses miało premierę utworu „Shackler’s Revenge” w Rock Band 2 w 2008 roku. Weezer umieścił cztery niewydane utwory ze swojego Black Album na niestandardowej mapie w Fortnite w 2019 roku . Współpraca Dre z GTA Online była szersza. Raper faktycznie pojawił się w samej grze, a kluczową fabułą było odzyskanie skradzionego telefonu z nową muzyką.

W odróżnieniu od muzycznych smaczków, recenzje samej aktualizacji nie zachwycają. „Podczas gdy GTA Online jest osadzony w teraźniejszości”, napisał serwis Kotaku , „to wciąż bardzo starzejąca się gra z bardzo frustrującymi problemami, które pasują do jego prawie dziesięcioletniego statusu”.

Czytaj także: https://conowego.pl/aktualnosci/rockstar-potwierdza-bedzie-nowe-gta-115899