DLC do Dragon Age i Mass Effect dostępne za darmo!

Electronic Arts co jakiś czas raczy nas niektórymi produkcjami zupełnie za darmo. Są one rozdawane z różnych powodów – najczęściej w momencie debiutu kolejnych odsłon serii. Tym razem jednak powód udostępnienia „gratisów” jest zupełnie inny. EA wycofuje z Origin punkty BioWare!

EA rozdaje DLC do znanych gier za darmo!

Produkty BioWare oferowane do tej pory w ramach Origin mają już swoje lata na karku. Mimo to cieszą się niesamowitą popularnością. EA zadecydowało właśnie o usunięciu ze swojego sklepu z grami punktów BioWare, za które można było wykupić rozszerzenia dla kilku ciekawych gier. Z tego też powodu za darmo zostaną rozdane DLC dla owych produkcji. Akcją objęte są dodatki dla takich tytułów, jak:

  • Dragon Age: Początek,
  • Dragon Age II,
  • Mass Effect 2,
  • Mass Effect 3.

Jeśli posiadacie którąś z tych gier w Waszej bibliotece Origin, to odbierzcie dla niej dodatkową zawartość. EA nie informuje w tej chwili, że oferta jest w jakikolwiek sposób ograniczona czasowo. Dlatego jeśli właśnie jesteście na urlopie i nie macie dostępu do Waszego konta na Origin – nie musicie się śpieszyć.

Czytaj też: Chrome OS Flex – szansa dla słabszych komputerów?

Warto wspomnieć, że w ramach Amazon Prime Day dostępne były ciekawe prezenty od EA – wśród nich NFS: Heat oraz Mass Effect: Legendary Edition. Niewykluczone, że w sierpniu otrzymamy kolejne gry od EA za darmo w ramach Prime Gaming. Dajcie koniecznie znać w komentarzach, w jakie gry od EA pogrywaliście w ostatnich tygodniach. W moim przypadku była to klasyka, czyli FIFA.

Grafika tytułowa: BioWare