Disney+ w Polsce z korzystną promocją na start!

Disney+ to kolejny bardzo ciekawy serwis streamingowy, który zadebiutuje w Polsce w tym roku. Już HBO Max mocno namieszało w pierwszym kwartale podbierając wielu użytkowników Netflixowi. Czy równie niepewny los czeka giganta i dotychczasowego lidera na polskim rynku także w czerwcu? Disney+ nad Wisłę wkroczy z bardzo atrakcyjną promocją!

Disney+ kusi Polaków i Polki ciekawą ofertą!

Disney+ pojawi się w Polsce 14 czerwca. Oczywiście tego dnia zostanie udostępniona także aplikacja usługi – zarówno dla naszych telewizorów, jak i urządzeń mobilnych. Regularna subskrypcja w ujęciu miesięcznym ma kosztować 28,99 zł. W ujęciu rocznym natomiast zapłacimy 289,90 zł. Co ciekawe na start serwis zaoferuje nam bardzo ciekawą promocję. W jej ramach, decydując się na zapłacenie za dostęp do serwisu za rok z góry, między północą z 10 na 11 maja a 14 czerwca zapłacicie tylko 229,90 zł!

Może się wydawać, że to dość ryzykowna opcja, prawda? Wszakże nie wiemy jakie produkcje będą dostępne w naszym kraju na start i które z nich będą dostępne z naszym rodzimym dubbingiem. Właściciele Disney+ pomyśleli jednak o tej kwestii. Wstępnie na promocyjną roczną subskrypcję będziemy się wyłącznie rejestrować. Następnie – jak informuje Disney:

„W dniu startu (14 czerwca 2022 r.), osoby, które się zarejestrowały, otrzymają link do oferty specjalnej.”

Ową ofertę będziemy musieli wykupić najpóźniej do 26 czerwca. Zyskamy więc trochę czasu na zapoznanie się zarówno z ofertą Disney+, jak i z tym, jak pracują aplikacje klienckie serwisu.

Czytaj też: Sequel Avatara wreszcie ze zwiastunem!

Jak widać, nadchodzą trudne czasy dla Netflixa w Polsce. Nie dość, że oferta HBO Max bije znany serwis na głowę (przy czym dostęp do tego drugiego co miesiąc kosztuje nas o wiele mniej), to teraz jeszcze czeka nas nadchodzący debiut Disney+ w o wiele bardziej atrakcyjnej cenie. Jeśli Netflix nie przemyśli cen subskrypcji i oferty na polskim rynku, może stracić nad Wisłą wielu subskrybentów.