Disney+ oficjalnie w Polsce!

Po wielu tygodniach wyczekiwania oto jest! Disney+ oficjalnie debiutuje na polskim rynku. A wraz z nim cały wachlarz filmów i seriali z naszych ulubionych franczyz. Co warto wiedzieć o ofercie Disney+ w Polsce i jaka jest oferta giganta na start? Czy warto opłacić subskrypcję? Sprawdźmy!

fot. Disney+

Disney+ ma dla nas dobrą ofertę!

Na temat aktualnej oferty Disney+ nie będziemy się rozpisywać. Jakiś czas temu bowiem serwowaliśmy Wam newsa, w którym opisaliśmy, co serwis ma do zaoferowania w Polsce na start. Aplikacja Disney+ trafiła dziś na większość popularnych platform – zarówno tych związanych z urządzeniami mobilnymi, jak i Smart TV. W przypadku niektórych, kompatybilnych urządzeń dostępne jest odtwarzanie multimediów w rozdzielczości 4K i ze wsparciem HDR10. Warto wspomnieć również o tym, że apka podzielona została na sekcje powiązane z różnymi markami Disney+ – Disney, Pixar, Star Wars, Marvel, National Geographic, Star itp.

Disney+ pomaga nawet w oglądaniu poszczególnych filmów – przykładem mogą być produkcje Marvela czy Star Wars – w kolejności chronologicznej, jeśli chodzi o bieg akcji. To bardzo przydatne rozwiązanie. Atrakcyjnie rysuje się cena usługi. Jeśli nie skorzystaliście wcześniej z dedykowanej promocji, to możecie zamówić Disney+ z opłatami w ujęciu miesięcznym (28,90 zł/miesiąc) bądź rocznym (289 zł/rok).

Czytaj też: Disney+ – jak założyć konto i skorzystać z promocji?

Disney+ to kolejna – po HBO Max – godna konkurencja dla Netflixa, który moim zdaniem jest w Polsce za drogi i przereklamowany. Miejmy nadzieję, że silna rywalizacja na wielu rynkach przełoży się na poprawienie jakości oferty lidera rynku. Mocno trzymam za to kciuki! A czy Wy zamówiliście już swoją subskrypcję Disney+? Jak Wasze opinie?

Grafika tytułowa: Disney+