Oto nowe telewizory Hisense na 2022 rok!

Hisense to jeden z najważniejszych, chińskich producentów elektroniki. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej gigant zaprezentował najnowszą linię telewizorów, a wśród nich dwa modele na FIFA World Cup w Katarze – U7HQ oraz Laser TV L9G. Byliśmy obecni na tym wydarzeniu i sprawdziliśmy możliwości nowych produktów Hisense. Co warto wiedzieć na ich temat?

Nowa flagowa linia telewizorów laserowych

Punktem programu była prezentacja telewizora laserowego Laser TV L9G dostępnego w rozmiarach 100″ i 120″. To niesamowity, nowoczesny rzutnik bliskiego rzutu, który wyposażony został w trójkolorowe źródło laserowe. Zapewnia ono niesamowitą jakość obrazu dzięki szerokiej gamie kolorów. Jasność osiągana przez wspomniane urządzenie to aż 3000 lumenów! Warto wspomnieć o funkcji Ambient Light Rejection, która odbija światło otoczenia i płynnie wyświetla wyraźny, ostry, jasny i szczegółowy obraz. To doskonały sprzęt do oglądania meczów polskiej reprezentacji w piłce nożnej podczas występów na mistrzostwach w Katarze!

ULED – świetny kompan podczas meczów!

Kolejne z urządzeń promowanych jako telewizory Mistrzostw Świata w Katarze to telewizory ULED U7HQ i U8HQ. Wyposażono je w matryce z odświeżaniem 120 Hz zapewniające niesamowitą płynność podczas oglądania widowisk sportowych. Dodatkowym atutem omawianych Smart TV jest pełne podświetlenie matrycy – Full Array Local Dimming, które gwarantuje lepszą głębię czerni. Za inteligentne przewidywanie ruchu odpowiada funkcja MEMC. Wszystko to sprawia, że telewizory U7HQ to gwarancja niesamowicie realistycznego wyświetlania zmagań sportowych. Poczujecie się jak na stadionie! Dostępne warianty telewizorów to 55″ i 65″.

Nie zabrakło nowych OLED-ów!

A9H i A85H to nowe telewizory OLED, które zachwycają szeroką gamą naturalnych kolorów. Hisense OLED to technologia, która zapewnia głęboką czerń, ostry kontrast i nasycone barwy. Producent osiąga tak świetne efekty dzięki funkcji Pixel Dimming. Wyższy z modeli – Hisense A9H OLED 4K (dostępny w wersji 65”) – zapewnia poza obrazem przede wszystkim doskonały, przestrzenny dźwięk. Dzięki nowemu systemowi 3.1.2, subwooferowi i technologii Sonic Screen dźwięk nie tylko otacza przestrzeń, ale również wydobywa się z ekranu. Nie zabrakło wsparcia dla cenionych technologii Dolby Atmos Sound oraz DTS X (Dedicated to Sound). Model A85H OLED 4K w wersjach 55″ i 65″ to wsparcie dla wymienionych wcześniej technologii oraz ciekawy, obrotowy stojak. Dzięki niemu można łatwo obracać telewizor do kąta 50° bez konieczności przesuwania całego telewizora.

Na sam koniec – telewizory QLED!

Telewizory QLED z nowej linii E7HQ QLED 4K dostępne są w wielu rozmiarach – 43″, 50″, 55″, 65″ i 70″. Oferują wsparcie dla technologii Quantum Dot, HDR10, HDR10+, HLG oraz Dolby Vision. Wysoka rozdzielczość – 4K – gwarantuje naprawdę niezłą jakość i szczegółowość obrazu. Dodatkowo, warianty telewizora o przekątnych 55″ 65” i 70” oferują wsparcie dla technologii Smooth Motion (łączącej inne rozwiązania – 60Hz Native Refresh Rate, MEMC i 3D Noise Reduction). Zapewnia ona większą przyjemność z oglądania wyraźnych i płynnych obrazów, bez drgań i rozmyć.

Czytaj też: Disney+ oficjalnie w Polsce!

Wszystkie telewizory Hisense pracują pod kontrolą autorskiego oprogramowania VIDAA. Producent zapewnia, że cechuje je niezwykła płynność pracy oraz intuicyjny interfejs. Ponadto oferuje dostęp do wszystkich wiodących usług VOD (oprócz HBO Max – wsparcie jest planowane od drugiej połowy roku). Decydując się na zakup telewizorów Hisense mamy pewność, że do naszego domu lub mieszkania trafi potężne centrum multimedialne na miarę trzeciej dekady XXI wieku!