Diabelnie szybki Samsung Galaxy S24?

Samsung w tym roku rozbił bank swoimi flagowcami z rodziny Galaxy S23. To zdecydowanie najlepiej wyposażone i najpotężniejsze urządzenia pierwszego półrocza 2023 roku. Jak się okazuje, kolejna generacja urządzeń może być pod tym względem jeszcze lepsza!

fot. Samsung

Potężne flagowce staną się regułą?

Koncern z Korei chce dzierżyć tytuł najważniejszego producenta sprzętu z Androidem na pokładzie. Z tego też powodu już zaczął czynić zabiegi ku temu, by również przyszłoroczne flagowce nie miały sobie równych pod względem wydajności. Nieoficjalne doniesienia wskazują na to, że gigant przygotuje we współpracy z Qualcommem wzmocnioną wersję Snapdragona 8 Gen 3, który w benchmarkach ma pokonać nawet układ Apple A17 Bionic.

Samsung najwyraźniej chce reklamować swoje smartfony Galaxy S24 jako takie, które w bezpośrednim starciu, pod względem wydajności, pokonają tegoroczne urządzenia z rodziny iPhone 15 od Apple. Czy uda się osiągnąć to nie tylko na papierze, ale i w codziennym użytkowaniu? Przekonamy się o tym dopiero za rok. Na pewno Samsung jest obecnie bezkonkurencyjny na rynku sprzętu z Androidem na pokładzie.

Czytaj też: Najszybsze ładowanie na rynku? Infinix!

A jak Wy oceniacie to, w jaki sposób Samsung radzi sobie na rynku? Czy Waszym zdaniem pozostawił bezpośrednią konkurencję daleko w tyle? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach!

Grafika tytułowa: Samsung