Deadpool 3 – wiemy coraz więcej!

Dwie pierwsze części Deadpoola zrobiły furorę wśród fanów Marvela ze względu na niesamowite połączenie wartkiej akcji i powalającego na kolana czarnego humoru. Już jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że planowane jest zrealizowanie trzeciej części przygód superbohatera i w ten sposób – domknięcie trylogii. Na temat samej produkcji wiemy już coraz więcej!

Nieoczekiwany gość w kolejnej odsłonie Deadpoola?

Ryan Reynolds w najnowszym wideo opublikowanym w serwisie Twitter zdradził nam, że do obsady filmu dołączył Hugh Jackman. Oznacza to tylko jedno – powrót Wolverine’a do świata Marvela. Jestem ciekaw w jaki sposób zostanie wprowadzony wątek „Rosomaka”, który wcześniej został domknięty w „Loganie”. Niemniej jednak – połączenie charyzmy Deadpoola i Wolverine’a zwiastuje nam prawdziwą ucztę dla fanów.

Biorąc pod uwagę to, jaki komercyjny sukces odniosły dwie poprzednie części Deadpoola – producenci z pewnością nie będą szczędzić pieniędzy na efekty specjalne. Fabuła z pewnością będzie trywialna i pełna zabawnych gagów, ale właśnie w tym tkwi siła i urok przygód postaci kreowanej przez Ryana Reynoldsa. Mam nadzieję, że twórcy już wkrótce uraczą nas jakimś zwiastunem!

Czytaj też: Oto wstępne premiery Disney+ na październik!

Nie mogę się doczekać premiery kolejnej części Deadpoola. Wstępne doniesienia wskazują na to, że jest ona planowana na jesień 2024 roku. Dajcie koniecznie znać, czy wybierzecie się obejrzeć produkcję na dużym ekranie!

Grafika tytułowa: Marvel