Creative Zen Hybrid – bezpieczeństwo i wygoda na pierwszym miejscu!

Creative wprowadza na rynek zestaw słuchawkowy, który ma za zadanie sprawić by miłośnicy muzyki mogli się cieszyć nią o wiele dłużej. W tym przypadku mowa nawet o 37 godzinach pracy na jednym ładowaniu. Creative Zen Hybrid zapewnia zarówno wszechstronność, jak i wydajność w eleganckiej i minimalistycznej obudowie! Co warto wiedzieć o tych słuchawkach?

Hybrydowa aktywna redukcja szumów ANC i… o wiele więcej!

Creative Zen Hybrid potrafi wytłumić do 95% hałasu otoczenia. Mikrofon ze sprzężeniem do przodu w celu wykrywania otoczenia umieszczony jest na zewnątrz każdej muszli. Zewnętrzny mikrofon ma za zadanie wykrywanie niechcianego hałasu w otoczeniu, następnie technologia ANC wysyła sygnał zwrotny do słuchawek eliminując zewnętrzne zakłócenia. Mikrofon ze sprzężeniem zwrotnym umieszczony po wewnętrznej stronie każdego nausznika, ma za zadanie monitorowanie tego, co już dociera do słuchu użytkownika, dzięki czemu ANC może dodatkowo reagować i korygować niechciane sygnały.

Jeżeli chcemy czuć się komfortowo w każdej sytuacji i wszystko słyszeć dookoła nas, to wystarczy, że dwukrotnie naciśniemy przyciska ANC, który aktywuje Tryb Ambient, dzięki czemu będziemy dobrze słyszeć otoczenie, na przykład podczas nasłuchiwania komunikatów na dworcu, zamawiania w kawiarni lub po prostu dbania o bezpieczeństwo użytkowników na ruchliwych ulicach. To bardzo ważna kwestia biorąc pod uwagę ilość wypadków i potrąceń każdego dnia na polskich drogach.

Słuchawki Creative Zen Hybrid są lekkie i wygodnie leżą na głowie. Sprzęt wyposażono w 40-milimetrowe neodymowe pełnozakresowe przetworniki zapewniające dźwięk wysokiej jakości. Wbudowany akumulator pozwala na pracę zestawu słuchawkowego do 37 godzin przy wyłączonym trybie ANC, Ambient i do 27 godzin przy włączonych dodatkowych trybach. Słuchawki posiadają funkcje szybkiego ładowania, która w czasie 5 minut pozwoli naładować Zen Hybrid do takiego stopnia, że będziemy mogli używać zestaw przez kolejne 5 godzin.

Czytaj też: Stylus – ciekawy dodatek czy praktyczne narzędzie?

Słuchawki Creative Zeb Hybrid można zakupić we wiodących sklepach z elektroniką w korzystnej cenie – za 467 zł. Za takie pieniądze trudno znaleźć słuchawki nauszne o równie ciekawych parametrach.

Źródło: informacja prasowa