Diablo Immortal – można już grać na smartfonach!

Diablo Immortal to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier pierwszego półrocza 2022 roku. Blizzard zaskoczył nas niedawno zapowiadając, że produkcja będzie dostępna także dla właścicieli komputerów – za pośrednictwem Battle.net. Od kilku dni możliwe było pobranie gry na wspomniane urządzenia. Dziś natomiast można już zainstalować „Diabełka” na smartfonach i… grać!

Diablo Immortal można już pobrać na smartfona i… uruchomić!

Diablo Immortal można już pobierać na smartfony i – co ciekawe – rozpocząć zabawę. W wybranych krajach twórcy umożliwili rozgrywkę już dziś. Do tych krajów należy między innymi Polska. Po pobraniu produkcji do pamięci urządzenia (zajmuje ona kilka GB – warto pobrać przez Wi-Fi) wystarczy zalogować się do gry danymi logowania z Battle.net, stworzyć postać i… już możemy przemierzać kolejne lokacje w Sanktuarium.

„Archanioł Tyrael uznawany jest za zmarłego, a rodzaj ludzki musi stawić czoła skutkom jego czynów. Zepsucie wsącza się w ziemię z odłamków splugawionego Kamienia Świata, który ciągle kryje wielką moc. Słudzy Diablo pragną posiąść moc kamienia i wykorzystać ją, by umożliwić powrót Władcy Grozy.”

Tak wstępnie rysuje się fabuła Diablo Immortal. Ramy czasowe, w których została osadzona nowa gra z serii Diablo to okres między wydarzeniami z Diablo II i Diablo III. Przygodę zaczynamy w znanym z „trójki” miasteczku Wortham. Nie będę zdradzał Wam dalszych szczegółów rozgrywki – nie będę Wam psuł zabawy!

Czytaj też: Diablo Immortal startuje pojutrze! Co musisz wiedzieć?

Dajcie koniecznie znać, czy gracie już w Diablo Immortal. My w redakcji conowego.pl postawiliśmy już swoje pierwsze kroki w grze. Na dniach możecie spodziewać się także recenzji Piotrka. Ja jestem na tą chwilę całkowicie zachwycony nową odsłoną Diablo. Mam nadzieję, że w miarę upływu kolejnych etapów produkcja mnie nie zawiedzie!

Grafika tytułowa: Blizzard