Creative Zen Air – eleganckie i funkcjonalne słuchawki oficjalnie!

Firma Creative Technology wprowadza do sprzedaży bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Creative Zen Air. Charakterystyczną cechą nowego zestawu jest jego konstrukcja, która jest stylowa i zarazem minimalistyczna. Jednocześnie jest to sprzęt oferujący ponadprzeciętne możliwości w kwestii odtwarzania dźwięku i prowadzenia rozmów.

Rozsądnie wycenione słuchawki dla każdego?

Do czynienia mamy z całkiem niezłymi słuchawkami mogącymi służyć zarówno do wygodnego prowadzenia rozmów, jak i do konsumpcji multimediów. Za wysoką jakość odtwarzanego dźwięku odpowiadają 10-milimetrowe przetworniki neodymowe. Głos jest natomiast rejestrowany za pośrednictwem czterech mikrofonów.

Co ciekawe, producent postawił na naprawdę ciekawy stosunek ceny do jakości. Mamy tu bowiem wsparcie dla ANC, Tryb Ambient czy możliwość bezprzewodowego ładowania. Dodatkowo słuchawki są odporne na zachlapanie w zgodności ze standardem IPX4.

Wbudowane w słuchawki baterie pozwalają na 6 godzin nieprzerwanej pracy. Dzięki etui ładującemu możemy ten czas wydłużyć do 18 godzin. Z naszymi urządzeniami Creative Zen Air łączą się za pośrednictwem Bluetooth 5.0. Ciekawostką jest natomiast wsparcie dla AAC.

Czytaj też: Xiaomi 13 Ultra – producent się nie śpieszy!

Creative Zen Air kosztują 219 zł i są dostępne w dobrych polskich sklepach: Komputronik.pl, X-Kom.pl, MediaExpert.pl i na Creative.com. Dajcie koniecznie znać, jak podobają się Wam nowe słuchawki i czy zamierzacie sprawić je sobie lub bliskim.

Grafika tytułowa: Creative