Creative prezentuje odporny głośnik Bluetooth!

Creative to wiodący dostawca rozwiązań z kategorii audio. Niejednokrotnie mieliśmy okazję testować dla Was sprzęt od tego producenta. Dziś natomiast mamy przyjemność poinformować Was o tym, że do sprzedaży trafia nowy mobilny głośnik – Creative MUVO Go. Co warto wiedzieć na jego temat?

fot. Creative

Creative MUVO Go trafia do sprzedaży

Jaki powinien być dobry głośnik przenośny? Przede wszystkim kompaktowy oraz odporny na działanie czynników zewnętrznych. Nowość od Creative spełnia te kryteria. Głośnik charakteryzują wymiary 73x61x204 mm oraz waga 570 gramów. Przed działaniem wilgoci chroni go natomiast certyfikat IPX7.

Creative MUVO Go oferuje nam niesamowitą, jak na tak niewielkie urządzenie, jakość dźwięku. Odpowiadają za nią dwa pełnozakresowe przetworniki neodymowe o mocy 10 W. Warto wspomnieć także o tym, że mamy tu moc akustyczną na poziomie 20 W w RMS i obsługuje pasmo przenoszenia 60 – 20,000 Hz.

Bateria zastosowana na pokładzie głośnika oferuje pojemność 2600 mAh. Przekłada się to na 18 godzin odtwarzania dźwięku. Ogniwo można naładować z mocą 10 W. Z naszymi urządzeniami sprzęt łączy się za pośrednictwem Bluetooth 5.3. Na plus wsparcie dla Stereo Link+. Za pomocą tej funkcji można sparować ze sobą dwa głośniki i korzystać z dobrodziejstw dźwięku stereo.

Czytaj też: Huawei Watch GT 3 SE oficjalnie w Polsce!

Nowość od Creative będzie sprzedawana w trzech kolorach: niebieskim, czarnym i zielonym. Za ów głośnik trzeba zapłacić 349 złotych.

Grafika tytułowa: Creative