Huawei Watch GT 3 SE oficjalnie w Polsce!

Huawei Watch GT 3 SE to najnowszy smartwatch w ofercie chińskiego koncernu. Potencjalnym nabywcom oferuje niesamowite wzornictwo oraz multum funkcji prozdrowotnych. Huawei ma ogromne doświadczenie w projektowaniu elektroniki noszonej. Czy nowy smartfon będzie doskonałą propozycją dla każdego z nas?

fot. Huawei

Nowy zegarek Huawei to materiał na hit!

Huawei nie poszło na kompromisy w przypadku specyfikacji swojego nowego smartwatcha. Mamy tu 1,43-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 466 x 466 pikseli i zagęszczeniu pikseli na cal na poziomie 326 ppi. Zegarek został wykonany z lekkich, wzmocnionych włókien polimerowych. Oferuje też wodoszczelność 5 ATM. Akumulator w Huawei Watch GT 3 SE ma pojemność 451 mAh. Dzięki niemu zegarek może pracować nieprzerwanie 7 dni podczas intensywnej eksploatacji, lub nawet 14 dni, gdy używamy jego funkcji nieco rzadziej.

Nowość od Huawei oferuje nam standardowe dla smartwatchy funkcje – monitorowanie tętna, snu oraz stresu. Sprzęt ostrzeże nas też przed problemami z koronawirusem – badając na bieżąco poziom natlenienia krwi. Kobiety natomiast zadowolone będą z funkcji śledzenia cyklu menstruacyjnego. Huawei Watch GT 3 SE oferuje klientom trenera biegowego AI oraz ponad 100 trybów sportowych. Ciekawostką jest możliwość synchronizowania danych zarówno z aplikacją Huawei Zdrowie, jak i Strava. Oczywiście nowy smartwatch będzie również pokazywał nam powiadomienia z naszych smartfonów.

fot. Huawei

Czytaj też: Samsung szykuje nowy aparat 200 MP!

Huawei Watch GT 3 SE to najtańszy model z serii Watch GT 3. Trzeba za niego zapłacić 899 złotych. Chiński koncern przygotował jednak świetną promocję na premierę zegarka, dzięki której można nabyć go o 100 złotych taniej – za 799 złotych. Oferta będzie aktualna w przedziale czasowym od 25 października, do 27 listopada bieżącego roku. Zegarek przyjechał już na testy do naszej redakcji. Spodziewajcie się recenzji w najbliższym czasie!

Grafika tytułowa: Huawei