Creative Pebble Pro – moc w kompaktowej formie?

Creative Pebble Pro to nowe głośniki od znanego producenta, które w kompaktowej formie serwują nam parametry mogące zadowolić nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Dzięki świetnemu wzornictwu i podświetleniu RGB doskonale wkomponują się w biurka graczy. Co warto wiedzieć o omawianym sprzęcie?

fot. Creative

Niezłe parametry i podświetlenie RGB!

Pebble Pro to głośniki w systemie 2.0, posiadające wbudowane pełnozakresowe przetworniki 2,25” i pasywne membrany odpowiedzialne za wzbogacenie niskich tonów. Wbudowane głośniki zachowały pochylenie względem odsłuchującego 45 ° tak jak w poprzednich wersjach. Przetworniki zostały tak nachylone by dźwięk docierał bezpośrednio do słuchacza, aby zapewnić użytkownikowi lepsze wrażenia odsłuchowe.

Nowe, kompaktowe głośniki Creative zostały przez producenta wyposażone w cyfrowe wzmacniacze wspierające przetwarzanie dźwięku. Względem poprzedniego modelu przeprojektowano przetworniki (by zapewniały zwiększoną moc zestawu) oraz zwiększono pasmo przenoszenia dźwięku. Głośniki Pebble Pro korzystają z ciekawych technologii przetwarzania dźwięku. „Clear Dialog” ma za zadanie zapewnić czysty wyraźny dźwięk w trakcie oglądania filmów, słuchania muzyki lub korzystania z komunikatorów głosowych i technologię „BassFlex” zapewnia rozszerzone pasmo przenoszenia niskich częstotliwości i głębszy bas na wszystkich poziomach głośności, bez potrzeby korzystania z subwoofera.

Głośniki Pebble Pro oferują nową funkcję oświetlenia RGB, która przypadnie do gustu m.in. graczom. Po podłączeniu do portu USB-C głośniki potrafią zagrać mocą 10W RMS. Zestaw Creative Pebble Pro jest w stanie osiągnąć nawet 30 w RMS pod warunkiem użycia zalecanego przez producenta zasilacza 30 W PD.

fot. Creative

Czytaj też: Creative Sensemore Air – nowe niezwykłe słuchawki TWS

Creative Pebble Pro kosztuje 379 zł i jest dostępny na creative.com. Zestaw z pewnością zwróci uwagę osób poszukujących solidnego, estetycznego zestawu audio na swoje biurko – nie tylko te gamingowe.

Grafika tytułowa: Creative