HTC Desire 22 pro w korzystnej promocji!

HTC nie jest już na rynku smartfonów tak mocną marką, jak lata temu – kiedy to Tajwańczycy rywalizowali z gigantami pokroju Samsunga, czy Sony. Koncern skupia się jednak teraz na innych obszarach – takich, jak wirtualna rzeczywistość. Jeden z nowszych modeli HTC – Desire 22 pro – można właśnie kupić w ciekawej promocji.

fot. HTC

Świetny smartfon do obsługi VIVEVERSE!


Omawiane urządzenie promowane jest jako sprzęt doskonale współpracujący z goglami VR od HTC – pomagają w tym liczne rozwiązania systemowe. Poza tym smartfon wyposażono w ekran IPS TFT o przekątnej 6,6″ i rozdzielczości Full HD+. Matryca odświeżana jest z częstotliwością 120 Hz. Sercem nowości od HTC jest procesor Qualcomm Snapdragon 695. Wspierają go 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB przestrzeni dyskowej na dane użytkownika.

Producent wyposażył urządzenie w trzy obiektywy na pleckach – główny 64 Mpx, szerokokątny 13 Mpx oraz czujnik głębi 5 Mpx. Na froncie natomiast umieszczono kamerkę do rozmów wideo o rozdzielczości 32 Mpx, dzięki czemu prowadzenie rozmów wideo i wykonywanie selfie powinno być czystą przyjemnością. Baterię charakteryzuje pojemność 4520 mAh. Ładować ją można po kablu z mocą 18W. Mamy tu też wsparcie dla ładowania bezprzewodowego i ładowania zwrotnego.

Czytaj też: Samsung Galaxy S23 z dłuższą pracą między ładowaniami?

HTC Desire 22 pro to smartfon doskonale współpracujący z HTC-owskim VIVEVERSE. Producent serwuje na jego pokładzie rozwiązania wspierające pracę z popularnymi goglami VR. Omawiany smartfon będzie dostępny w promocji WEEKEND TURBO RABATÓW, w dniach od 4 do 7 listopada 2022 r., w sieci Media Expert w cenie 1899 PLN.

Grafika tytułowa: HTC