Creative Sensemore Air – nowe niezwykłe słuchawki TWS

Creative Sensemore Air to nowe słuchawki TWS od znanego koncernu, które w atrakcyjnej cenie serwują nam moc nowoczesnych rozwiązań oraz niesamowicie dobrą jakość odtwarzanego dźwięku. Co warto wiedzieć na temat nowości od singapurskiego producenta?

fot. Creative

Świetny stosunek ceny do jakości!

Creative Sensemore Air to nowoczesne słuchawki TWS serwujące nam wiele topowych rozwiązań w atrakcyjnej cenie. Producent serwuje nam w ich przypadku w pełni konfigurowalny tryb Ambient. Kontroluje on zakres dźwięku przestrzennego, przez co pozwala zachować świadomość wydarzeń dziejących się wokół nas i umożliwia prowadzenie rozmów, z osobami z otoczenia, bez konieczności wyjmowania wkładek dousznych. Za przechwytywanie dźwięku odpowiadają cztery wysokiej klasy mikrofony ze wsparciem technologii Dual-Voice (który umożliwia odbieranie połączeń i wydawanie poleceń asystentowi Siri / Google Assistant).

Tryb Sensemore to technologia, która jest podobna do trybu otoczenia, lecz jej czułość została wzmocniona pięciokrotnie. W Sensemore Użytkownicy mają pełną kontrolę nad poziomem głośności dźwięków otoczenia, które chcą usłyszeć. Ustawienie poziomu Sensemore na najwyższą intensywność, może przynieść korzyści osobom z lekkim niedosłuchem. Omawiane słuchawki charakteryzuje bardzo dobra wydajność akumulatorów. Cały zestaw zapewnia do 35 godzin łącznego czasu odtwarzania na jednym ładowaniu. Etui do ładowania obsługuje ładowanie bezprzewodowe zgodne ze standardem Qi. Zestaw można też naładować korzystając z dostępnego w zestawie kabla USB-C.

Za jakość dźwięku odpowiada bezprzewodowa transmisja Bluetooth 5.2, kodeki audio AAC, SBC oraz 6mm przetworniki z biocelulozowymi membranami. Creative Sensemore Air został wyposażony w autorską technologię Super X-Fi READY, która ma za zadanie odwzorować dźwięk z wysokiej klasy systemów wielogłośnikowych i przenieść go za pomocą słuchawek bezpośrednio do odbiorcy. Dźwięk przestrzenny w technologii Super X-Fi uzyskamy na lokalnie przechowywanych treściach za pośrednictwem aplikacji SXFI, która działa jak odtwarzacz. Z technologii nie skorzystamy natomiast w przypadku multimediów on-demand.

Czytaj też: Sony startuje z aktualizacją do Androida 13!

Słuchawki Creative Sensemore Air są kompatybilne z aplikacjami Creative oraz SXFI, które umożliwiają pełną konfigurację odtwarzanego dźwięku zgodnie z naszymi osobistymi preferencjami. Kosztują 467 złotych i można je kupić na creative.com, a jeszcze w listopadzie 2022 trafią do sprzedaży również we wiodących polskich sklepach z elektroniką.

Grafika tytułowa: Creative