Coraz bliżej premiery tabletu MatePad 11.5” PaperMatte Edition. Producent organizuje konkurs!

Już 8 kwietnia na polskim rynku pojawi się nowa odsłona tabletu HUAWEI MatePad, w wersji 11.5” PaperMatte Edition. Głównym atutem tego urządzenia jest matowy ekran, który gwarantuje doskonałą widoczność obrazu w każdych warunkach oświetleniowych. Dla wszystkich entuzjastów technologii oraz miłośników nowinek, oficjalny sklep internetowy huawei.pl przygotował wyjątkowy konkurs, który odbędzie się w dniach 25.03. – 7.04.2024 r.

fot. Huawei

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie, należy odwiedzić stronę sklepu, odpowiedzieć w maksymalnie 5 zdaniach na pytanie: „W jaki sposób MatePad 11.5” PaperMatte Edition ułatwiłby Twoją pracę lub naukę?” oraz zapisać się na newsletter. To wszystko, co potrzeba, aby mieć szansę na wygranie fantastycznych nagród!

Nagrody, które czekają na zwycięzców to:

  • 1 tablet HUAWEI MatePad 11.5” PaperMatte Edition (zwycięzca otrzymuje kupon na zakup produktu za 1zł),
  • 2 pary słuchawek HUAWEI FreeBuds 5i (zwycięzca otrzymuje kupon na zakup produktu za 1zł).

Ale to jeszcze nie wszystko! Każda osoba biorąca udział w konkursie, otrzyma także kupon o wartości 50 zł, który obniży cenę zakupu wszystkich modeli z serii MatePad 11.5” w dniu premiery. Kupony konkursowe są jednorazowe i można je wykorzystać wyłącznie na huawei.pl do 31.05.2024 r. Warto również pamiętać, że kupony nie łączą się ze sobą ani z kodem rabatowym za zapisanie się na newsletter.

Czytaj też: Ten procesor trafi na pokład Huawei P70!

Grafika tytułowa: Huawei