Potężny wyciek z gry! Takie będzie GTA VI?

GTA VI to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier najbliższych lat. Prace nad kolejną odsłoną znanej serii zostały zapowiedziane już jakiś czas temu. Wszelkie informacje związane z tytułem były jednak trzymane w ścisłej tajemnicy aż do teraz. W sieci pojawił się bowiem potężny przeciek związany z omawianą produkcją. Co wiemy dzięki niemu już teraz? Sprawdźmy!

GTA VI odsłania swoje tajemnice!

Najnowsze materiały wideo (już usuwane z YouTube) potwierdzają wcześniejsze wieści. W GTA VI pokierujemy dwoma postaciami – męską i żeńską. Przeniesiemy się do współczesnego Vice City. Nie są jednak znane żadne szczegółowe wieści związane z fabułą. Owe informacje Rockstar Games z pewnością przekaże nam w niedalekiej przyszłości, za pośrednictwem oficjalnych zwiastunów.

Jeśli chodzi o grafikę – na razie jest ona w powijakach, a tekstury widoczne na materiałach to zdecydowanie materiały robocze. Doniesienia wskazują jednak na to, że gra oparta zostanie na silniku RAGE, na którym bazowało GTA V i RDR2. Jeśli te wieści się potwierdzą – z grą powinny sobie poradzić te komputery, na których gramy teraz w GTA Online.

A skoro już jesteśmy przy tym tytule – nadal nie wiadomo jaki czeka go los po premierze GTA VI. Jest to dla Rockstar nadal kura znosząca złote jaja. Być może twórcy serii zdecydują się na wzbogacenie GTA Online o zawartość z GTA VI (odpłatnie lub w ramach DLC). Byłby to naturalny ruch, który na pewno doceniliby gracze. A Rockstar mogłoby nadal zarabiać na sprawdzonej produkcji wieloosobowej.

Czytaj też: A jednak! Zapowiedź The Sims 5 lada dzień?

Autentyczność przecieku potwierdza Jason Schreier. Pozostaje nam więc czekać na kolejne wieści dotyczące nowej odsłony serii GTA. Gdy tylko takowe pojawią się w sieci – na pewno będziemy Was informować!