CES 2022: Nowe laptopy Razer Blade dla graczy!

Razer to chyba najbardziej znany producent urządzeń i akcesoriów dedykowanych graczom. Na targach CES 2022 doczekaliśmy się premiery całej rodziny kolejnej generacji laptopów Blade. Będą one dostępne na rynku w wariantach z ekranami o przekątnej 14″, 15″ i 17″. Jakie parametry nam zaoferują i co warto wiedzieć na ich temat? Sprawdźmy!

fot. Razer

Mobilność i wydajność to świetne połączenie!

Jak można się spodziewać, nowe laptopy Razer Blade zaoferują graczom najwyższą wydajność – zarówno w grach, jak i podczas pracy przy obróbce grafiki oraz wideo. Producent w przypadku modeli Blade 14, 15 i 17 postawił na najnowocześniejsze rozwiązania pochodzące od AMD i Intela. Najmniejsze z urządzeń pracuje pod kontrolą procesorów AMD️ Ryzen z serii 6000. Dokładniej mowa o CPU Ryzen 9 6900HX, który poradzi sobie z większością gier dostępnych obecnie na rynku. Modele Blade 15, jak i Blade 17 są wyposażone w najnowsze procesory ️12. generacji Intela z serii H, włącznie z czternastordzeniowym Intel Core i9-12900H. W połączeniu z kartą graficzną GeForce RTX 3080 Ti otrzymamy sprzęt, który nie łapie zadyszki nawet pod największym obciążeniem.

Czytaj też: W tych słuchawkach eksploduje ci głowa – Razer Kraken V3 HyperSense

Laptopy Razer Blade to także fantastyczna jakość wykonania. Producent stawia na aluminiowe obudowy frezowane w technologii CNC. Na pokład nowej generacji Blade’ów trafiła też nowa, odświeżona klawiatura, dzięki której granie i pisanie ma być czystą przyjemnością. Lepszą jakość odtwarzanego dźwięku mają zapewnić zmodyfikowane głośniki. Warto pamiętać, że piekielnie mocne podzespoły wymagają zaawansowanego chłodzenia. Razer zadbał jednak także i o ten aspekt. Modelom Blade z 2022 roku nie grozi przegrzewanie się.

fot. Razer

Nie mamy jeszcze niestety informacji związanych z cenami i dostępnością nowości nad Wisłą. Jeśli takie wieści się pojawią – będziemy Was informować. Na razie jednak trzeba nam uzbroić się w cierpliwość i czekać. Jak podobają się Wam nowości od Razera?

Grafika tytułowa: Razer