CES 2022: Jabra prezentuje fenomenalne nowości!

Targi CES to święto fanów technologicznych nowinek. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę duński koncern Jabra, który w Las Vegas prezentuje nowości mające w znaczy sposób wpłynąć na naszą codzienność, na to jak pracujemy i jak spędzamy wolny czas. Sprawdźmy co to za rozwiązania i czy faktycznie podbiją serca użytkowników na całym świecie!

Nowości Jabry na CES 2022 robią wrażenie!

Słuchawki Jabra Elite 4 Active to nowość dla osób, które aktywnie uprawiają sport. Ich najważniejsze funkcje to ANC, Google Fast Pair, stopień ochrony IP57, funkcja HearThrough, tryb mono, Spotify Tap, wbudowana Alexa. Tak się składa, że mieliśmy już je dla Was okazję przetestować, więc po więcej informacji na ich temat odsyłam Was do recenzji.

Czytaj też: Jabra Elite 4 Active – test niesamowitych słuchawek dla aktywnych

Kolejna z nowości Jabry to Bluetooth Multipoint. Wyniesie ona obecne już na rynku słuchawki Jabra Elite 7 Pro na całkowicie nowy poziom funkcjonalności. Pozwala bowiem na łączność z dwoma urządzeniami jednocześnie dzięki temu ułatwia płynne przechodzenie od pracy do rozrywki.

Jabra pamięta o osobach z problemami zdrowotnymi. Enhance Plus to wyjątkowe, zaawansowane technologicznie i zintegrowane rozwiązanie dla osób z łagodnym lub umiarkowanym ubytkiem słuchu. Omawiane słuchawki douszne wspomagają naturalne słyszenie umożliwiając również słuchanie muzyki czy prowadzenie rozmów.

Kamera osobista Jabra PanaCast 20 to kompaktowe, przenośne i łatwe w obsłudze urządzenie, o nowoczesnym designie. Dzięki niemu możliwe jest przeprowadzanie wysokiej jakości, bezpiecznych rozmów wideo. Wspomniane bezpieczeństwo zapewniane jest przez sztuczną inteligencję oraz procesor odpowiedzialny za przetwarzanie brzegowe. Wszystkie procesy związane z przeprowadzaniem wideokonferencji przetwarzane są przez samo urządzenie, co minimalizuje możliwość ingerencji w jego pracę z zewnątrz.

A która z nowości Jabry Wam podoba się najbardziej?