CES 2022: OnePlus 10 Pro ujawniony przez producenta przed oficjalną premierą!

Od dłuższego czasu docierały do nas różne przecieki związane ze smartfonem OnePlus 10 Pro. Były to jednak wieści nieoficjalne, których nie potwierdzał sam producent. Na kilka dni przed premierą poznaliśmy jednak wygląd nowego flagowca z Chin oficjalnie. Oto co warto o nim wiedzieć!

OnePlus 10 Pro prezentuje się świetnie!

Producent nie przedstawił jeszcze specyfikacji nowego flagowca – dlatego wszelkie oficjalne informacje na jego temat musimy wyciągnąć z udostępnionych wizualizacji. Widać na nich pokaźnych rozmiarów wyspę aparatów z trzema obiektywami. Będą to najpewniej główny aparat, ultra-szeroki kąt oraz teleobiektyw bez zoomu peryskopowego. Funkcje fotograficzne urządzenia są sygnowane logo Hasselblad. Dodatkowo możemy dostrzec charakterystyczny dla marki OnePlus suwak alertów osadzony we wspomnianej wyspie aparatów. Prezentowany flagowiec nie został wyposażony w złącze słuchawkowe. Wykończony będzie natomiast w eleganckim macie, który nie powinien się nieestetycznie palcować.

Czytaj też: CES 2022: Samsung Galaxy S21 FE oficjalnie! Będzie hit?

OnePlus ma rzekomo przedstawić nam specyfikację modelu 10 Pro jeszcze w trakcie targów CES 2022. Oficjalna premiera urządzenia została natomiast wyznaczona na 11 stycznia. Czy wzbudzi sympatię fanów? Za wzornictwo można będzie OnePlusa 10 Pro kochać lub nienawidzić. Myślę jednak, że oddane grono fanów marki skusi się na zakup nowości.