CES 2022: Acer prezentuje nowości do domowego biura!

Acer to kolejny koncern, który podczas targów CES 2022 chce nam pokazać swoje nowości na 2022 rok. Producent ma zamiar skupić się nie tylko na rozwiązaniach dedykowanych graczom, ale też na ultramobilnych notebookach do codziennej pracy. Brzmi obiecująco? Sprawdźmy więc na jakie premiery powinniśmy się nastawić w tym roku!

Acer Swift X – lekkie i wydajne notebooki do codziennej pracy!

W pierwszej kolejności powinniśmy zwrócić uwagę na laptopy Acer Swift X, które dostępne będą w dwóch wersjach – z przekątną ekranu 14″ i 16″. Mniejsze z urządzeń wyposażone zostanie w procesory Intel Core 12. generacji (max. 14 rdzeni) i karty graficzne NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti. Tak mocny zestaw musi być w odpowiedni sposób chłodzony. O ten aspekt zadbają wydajny wentylator, wlot powietrza w klawiaturze i podwójne ciepłowody. Wszystko po to, byśmy mogli pracować bez najmniejszych spowolnień.

Większy z modeli pracował będzie pod kontrolą procesorów Intel Core 12. o maksymalnie 14 rdzeniach (6 rdzeni P i 8 rdzeni E) oraz dedykowanej karty graficznej Intel Arc. O odpowiednią temperaturę urządzenia zadba bardzo wydajny układ chłodzący. W jego skład wchodzą dwa wentylatory, podwójne miedziane ciepłowody, klawiatura z wlotem powietrza i powiększony wylot u boku. Jak widać, będzie to sprzęt, który świetnie sprawdzi się chociażby w przypadku obróbki wideo czy projektowania grafiki.

Czytaj też: CES 2022: Nowe laptopy Razer Blade dla graczy!

Acer Aspire C27 i C24 – nowoczesne AiO do zadań specjalnych

Nowe komputery AiO od Acer dostępne są w wariantach 24″ i 27″. Producent w ich przypadku postawi na procesory Intel Core i7 do 12. generacji, kartę graficzną NVIDIA GeForce MX550 i 64 GB pamięci RAM DDR4. Magazyn danych to dysk SSD o pojemności 512 GB i dysk HDD o pojemności 1 TB. Brzmi solidnie? Dodajcie do tego Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.2, standard Thunderbolt 4, kamerę internetową FHD 1080p oraz dwa mikrofony stereo. Uzyskacie idealne narzędzie codziennej pracy, które nie zawiedzie Was nawet w najbardziej wymagających zadaniach!

A którą nowość od Acer Wy wybralibyście do pracy na home office?