Candy Fresco – przede wszystkim wygoda!

Lodówka to jeden z najważniejszych sprzętów w naszym domu. To właśnie ona odpowiada za odpowiednie przechowywanie zarówno produktów spożywczych, jak i przygotowywanych przez nas dań. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Candy. Producent przedstawia swoją lodówkę Fresco – zaprojektowaną we Włoszech i do bólu funkcjonalną!

Candy Fresco – doskonała w nowoczesnej kuchni!

Lodówka Candy Fresco to wszechstronne urządzenie, które pozwala na wygodne przechowywanie produktów i dostosowywanie oferowanej przestrzeni do aktualnych potrzeb użytkownika. Możemy w prosty sposób organizować półki we wnętrzu, by pomieściły np. duży tort urodzinowy lub inne, większe potrawy i naczynia. Warto wspomnieć o tym, że na drzwiach lodówki producent umieścił aż 5 balkoników, których układ możemy w dowolny sposób zmieniać.

Producent chwali się tym, że elastyczny system modułowy, który oferuje nam lodówka pozwala na zaaranżowanie aż 100 różnych kombinacji układu wnętrza. To niesamowite! Pracą urządzenia możemy zarządzać poprzez intuicyjny w obsłudze panel sterowania. Możemy szybko zmienić temperaturę zarówno w chłodziarce, jak i zamrażarce. Ustawienia te mogą być niezależne dla każdej strefy.

Lodówka Candy Fresco została wyposażona w technologię Pełen No Frost Circle+, która powstrzymuje rozwój pleśni i bakterii nawet o 94%. W praktykowaniu filozofii zero waste pomoże natomiast aplikacja hOn. Umożliwia ona sprawowanie lepszej kontroli nad przechowywanymi produktami minimalizując ryzyko marnowania żywności. Artykułami przechowywanymi w lodówce możemy zarządzać za pomocą swojego smartfona. Wystarczy, że wczytamy listę produktów, by mieć pełną kontrolę nad datami ważności i otrzymywać powiadomienia na telefon, gdy tylko będzie zbliżał się koniec terminu.

Czytaj też: Pralka Candy RapidO – wysłucha i wypierze!

Lodówka Candy Fresco to sprzęt, który powinien zagościć w każdej nowoczesnej kuchni. Producent stawia w przypadku tej lodówki na wszechstronność i nowoczesne rozwiązania. Z Candy Fresco masz pewność, że Twoje jedzenie będzie przechowywane w odpowiedni sposób.