Call of Duty: Modern Warfare II z pierwszym zwiastunem!

Call of Duty: Modern Warfare II to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Póki co jednak przekaz związany z produkcją był dość enigmatyczny. Do teraz. Doczekaliśmy się właśnie pierwszego oficjalnego trailera gry. Jakie informacje dotarły do graczy tym razem? Sprawdźmy!

Call of Duty: Modern Warfare II – wiemy coraz więcej!

Call of Duty: Modern Warfare II dostępne będzie w trzech wersjach: standardowej, cross-gen oraz Vault Edition. O pierwszej wersji raczej nie muszę się rozpisywać. Druga z wersji to gra dla starszych konsol, którą można zaktualizować w taki sposób, by działała z czasem na Xbox Series S/X lub PS5. Zawartość Vault Edition to Klasyczny Pakiet Ghosta w MW/WZ, Czerwony Pakiet Operatorów z Grupy 141, zbrojownię FJX, karnet bojowy z awansem o 50 poziomów oraz lepszy mnożnik punktów doświadczenia przez pierwsze 10 godzin gry w trybach wieloosobowych.

Twórcy opisują nową grę w następujący sposób:

„W Call of Duty: Modern Warfare II powracają kultowi Operatorzy z grupy uderzeniowej 141, a gracze rzuceni są w sam środek konfliktu na niespotykaną dotąd skalę. Infinity Ward zapewnia graczom produkt najwyższej klasy z całkiem nowym sposobem posługiwania się bronią, zaawansowanym systemem SI, nowym rusznikarzem oraz innowacyjną rozgrywką i grafiką, które przenoszą grę na zupełnie inny poziom. W dniu premiery Modern Warfare II oferować będzie kampanię dla jednego gracza, rozgrywającą się w różnych miejscach świata, wciągające starcia Wieloosobowe i Operacje Specjalne – fabularny tryb kooperacyjny.”

Podczas rozgrywki sterować będziemy poczynaniami elitarnej jednostki amerykańskiej armii – Task Force 141. Zobaczymy więc znane twarze – postaci, które towarzyszyły nam w poprzednich odsłonach CoD: MW. Mowa o personach takich, jak: Kapitan John Price, John „Soap” MacTavish, Kyle „Gaz” Garrick, Simon „Ghost” Riley oraz Alejandro Vargas.

Czytaj też: Wojskowe tajemnice? Takie rzeczy w War Thunder!

Sequel Modern Warfare sprzed dwóch lat zostanie wydany 28 października tego roku. Fani serii mogą więc rozpocząć odliczanie uzbroiwszy się jeszcze w nieco cierpliwości. Zestaw Międzygeneracyjny w PlayStation Store i sklepie Xbox kosztuje 349 zł. Za edycję Vault Edition trzeba zapłacić 459 zł.

Grafika tytułowa: Activision Blizzard