Call of Duty Mobile 2022 i 2 miliony USD

Activision ogłosił, że pod koniec marca startuje najnowsza odsłona turnieju Call of Duty Mobile World Championship, z największą pulą nagród w historii tego tytułu – ponad 2 miliony dolarów!

Wydarzenie będzie dostępne dla graczy na wszystkich poziomach umiejętności. Począwszy od 31 marca, w każdy weekend Activision będzie gospodarzem turniejów kwalifikacyjnych. Gracze będą wspinać się po szczeblach drabinki. Najlepsi otrzymają zaproszenie na wielkie finały w grudniu, aby rywalizować o pulę nagród 1,7 miliona dolarów.

Matt Lewis, wiceprezes ds. urządzeń mobilnych w Activision, skomentował informacje o turnieju. „Nasza ogromna, ogólnoświatowa społeczność graczy nadal napędza pasję zespołu do dostarczania epickich wrażeń z gry Call of Duty: Mobile . Tak jest teraz i tak będzie w przyszłości. Startujemy z zupełnie nowymi nagrodami i pulą przekraczającą 2 miliony dolarów! Wszyscy są zaproszeni do udziału w tegorocznych mistrzostwach i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, kto zostanie zwycięzcą”.

Zeszłoroczny turniej został podzielony na regiony ze względu na trwającą pandemię. W rezultacie nie było światowego finału. Tribe Gaming zostało zwycięzcą finałów na Zachodzie, a Blacklist International wygrało finały na Wschodzie. Każda drużyna zdobyła 300 000 USD.

Więcej informacji na temat etapów, wymagań i oficjalnych zasad, znajdziecie pod tym adresem

Czytaj także: Call of Duty Warzone Mobile coraz bliżej