Bukmacher nadal wspiera esport

Rosyjska organizacja esportowa Team Spirit przedłużyła współpracę z bukmacherem Parimatch.

Przedłużenie sprawi, że Parimatch pozostanie partnerem tytularnym organizacji przez cały 2022 rok, z możliwością przedłużenia umowy do roku 2024. Logo marki zostanie umieszczone na przodzie i rękawach koszulek graczy Dota 2 i CS:GO.

Nikita Chukalin, CEO Team Spirit, skomentował: „Z przyjemnością informujemy o kontynuacji współpracy z marką Parimatch. Starannie dobieramy firmy i marki do potencjalnej współpracy. Parimatch ugruntował swoją pozycję jako wiarygodna marka bukmacherska, która koncentruje się na esporcie i jego rozwoju przez wiele lat na rynku”.

Parimatch powstała w 1994 roku w Kijowie na Ukrainie. Firma weszła na rynek rosyjski w 1998 roku. Serwis bukmacherski online ruszył w 2000 roku i był jednym z pierwszych bukmacherów w regionie postsowieckim. Parimatch działa na podstawie lokalnych licencji wydawanych przez organy regulacyjne każdego kraju na Cyprze, Białorusi, Kazachstanie i Tadżykistanie . Marka jest reprezentowana jako franczyza posiadając licencje w Rosji, Tanzanii i na terytorium Curaçao.

W 2019 roku ambasadorem marki został Mike Tyson.

„To dla nas duma, że ​​jesteśmy na równi z takimi gigantami światowego sportu jak Chelsea czy Juventus. Bardzo doceniamy zainteresowanie naszego partnera rozwojem naszej marki i troskę o promocję Team Spirit. To rzadkość na dzisiejszym rynku. Dziękuję marce Parimatch za takie podejście”- dodał Chukalin.

 Zgodnie z komunikatem, marki zamierzają kontynuować tworzenie treści dla społeczności esportowej i w przyszłości uruchomić wspólną linię towarów.

Sekcja gamingowa w pocie czoła pracuje obecnie nad większym materiałem dotyczącym obecności zakładów bukmacherskich w esporcie. Już niebawem podzielimy się nim z drogimi czytelnikami.

Czytaj także:https://conowego.pl/aktualnosci/oficjalny-partner-technologiczny-the-international-dota-2-106349