Partner technologiczny The International Dota 2

SteelSeries, firma produkująca urządzenia peryferyjne do gier, będzie oficjalnym partnerem turnieju The International 2021 Dota 2. Impreza odbędzie się w październiku w Bukareszcie, w Rumunii.

Zgodnie z warunkami umowy, SteelSeries dostarczy swoją linię myszy komputerowych, klawiatur, zestawów słuchawkowych i akcesoriów dla graczy. Marka będzie również obecna podczas zawodów w Bukareszcie. Będzie prowadzić relacje z wydarzenia na swoich oficjalnych kanałach na Twitch’u, na Instagramie i Twitterze oraz w cotygodniowych relacjach na oficjalnym blogu.

Podkładka The International Dota 2 Championships QcK Prism XL

SteelSeries zaprezentowało również dedykowaną, limitowaną edycję podkładki pod mysz The International Dota 2 Championships QcK Prism XL. Będzie ona sprzedawana podczas rozgrywek.

Dota 2 The International odbędzie się na największym stadionie w kraju, zdolnym pomieścić 55 600 osób – Arena Nationala. Rozpocznie się od fazy grupowej 7-10 października, po czym nastąpi Main Event w dniach 12-17 października. Wydarzenie będzie dostępne dla publiczności.