Beta CoD Modern Warfare II już we wrześniu!

Już w przyszłym miesiącu pojawi się wersja beta Call of Duty: Modern Warfare II. Pierwsi ostęp do niej otrzymają gracze PlayStation, a następnie użytkownicy Xbox i PC.

16-17 września gra udostępniona zostanie graczom PlayStation 4 i 5, którzy zamówili ją w przedsprzedaży. Po tym następuje otwarta beta dla wszystkich graczy PlayStation, która rozpoczyna się 18 września i kończy 20 września.

Beta międzyplatformowa dla osób, które zamówiły grę w przedsprzedaży na PlayStation, Xboksie i PC potrwa od 22 do 23 września. Otwarta beta międzyplatformowa na wszystkie platformy rozpocznie się 24 września i zakończy 26 września. Każda sesja rozpoczyna się o 13:00 ET (czasu wschodniego, w Polsce będzie wtedy 19:00).

Podczas premiery będzie dostępna nowa mapa o nazwie Grand Prix, o czym informuje oficjalny profil Call of Duty na Twitterze:

Studio Infinity Ward informuje, że odpowiednie kody beta, dla tych którzy nie zamówili gry w przedsprzedaży będą do zdobycia w ofercie streamerów i Youtuberów jeszcze przed premierą.

Pierwsze zapowiedzi pojawiły się na początku czerwca. Modern Warfare ll to kontynuacja wydanego w 2019 roku Modern Warfare. Akcja przenosi graczy w moment, gdy Task Force 141 pracuje nad zneutralizowaniem spisku terrorystycznego i ataku na Stany Zjednoczone.

Gracze będą walczyć u boku najbardziej znanych postaci w Modern Warfare. W tym Captain Price, Ghost, Soap, Gaz i Laswell, a także spotkają wielu nowych, sojuszników.

Wydawca Warfare II ma ujawnić dużo więcej na temat nadchodzącej gry podczas wydarzenia Call of Duty: Next, które odbędzie się 15 września. Oficjalna premiera na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X / S i PC (przez Battle.net i Steam) będzie miała miejsce 28 października.

Czytaj także: Call of Duty: Modern Warfare II z pierwszym zwiastunem!