Bądź Kubicą w swoim domu

Jeżeli grasz w Couner Strike’a – nie potrzebujesz symulatora AK 47, jeśli jesteś fanem FIFY piłę kopiesz wirtualnie, ale chcąc poczuć prawdziwą przyjemność ze ścigania się pojazdem dobrze jeśli zaopatrzysz się w odpowiedni sprzęt.

Ten symulator naprawdę robi wrażenie

Simracing, czyli wirtualne ściganie, zyskało na popularności do tego stopnia, że nawet kierowcy Formuły 1 trenują przed komputerem. To nie tylko znakomita rozrywka, ale także świetny sposób na doskonalenie swoich umiejętności. Dzięki zaawansowanym kontrolerom, takim jak kierownica z pedałami, specjalnemu fotelowi i kokpitowi, a także akcesoriom w postaci skrzyni biegów czy hamulca ręcznego, z domowego zacisza możemy wybrać się w jednej chwili na dowolny tor wyścigowy lub trasę rajdu i toczyć walkę o najlepszy czas przejazdu.

We wrześniu bieżącego roku trafi do sprzedaży wyprodukowany przez firmę Next Level Racing  pierwszy kokpit z aluminiowym profilem, który oferuje pozycje wyścigowe Formuły 1 i GT. Mowa o F-GT Elite.

Seria Elite ma oferować rozbudowane poziomy regulacji oraz bardzo dobrą jakość wykonania. Inżynierowie NLR zaprojektowali kokpit z serii Elite w taki sposób aby oferować maksymalne osiągi, doskonale spełniając potrzeby najbardziej wymagających kierowców wyścigowych i profesjonalnych zespołów wyścigowych w świecie rzeczywistym.

„Od ponad 10 lat Next Level Racing  stale ulepsza projekty, materiały, jakość i funkcje naszych produktów. Profil aluminiowy był dla nas naturalnym postępem, a naszym wyraźnym celem było po prostu zapewnienie najlepszych dostępnych kokpitów z profili aluminiowych i wyznaczenie nowego punktu odniesienia dla symulatora wyścigów.” – powiedział  Hess  Ghah , dyrektor generalny producenta.

Założona w 2009 roku Next Level Racing jest znaną na świecie marką, która specjalizuje się w produkcji sprzętu do symulacji jazdy samochodami czy bolidami.  Asortyment produktów firmy można nabyć w ponad 50 krajach, w największych sieciach sprzedaży na całym świecie.