Konftel odświeża portfolio urządzeń audio

Choć szwedzką walutą jest korona, a polską złotówka, to Konftel podaje ceny swoich produktów na naszym rynku w euro. Elegancki i funkcjonalny zestaw telekonferencyjny Konftel 70 kosztuje 349 euro.

Zestawy tele i wideokonferencyjne cieszą się coraz większą popularnością, a oferta takich rozwiązań jest coraz większa. Ich listę wzbogaca oferta szwedzkiego producenta urządzeń audio, który wprowadza na rynek urządzenia o nowym, odświeżonym designie. Najnowsza propozycja dostawcy, to wszechstronny zestaw głośnomówiący Konftel 70, charakteryzujący się wysoką wydajnością, wyjątkową jakością dźwięku i stylowym, nagradzanym przez Red Dot projektem.

Konftel 70 jest idealnym towarzyszem spotkań audio- i wideokonferencyjnych. Może być używany jako samodzielny, przenośny zestaw głośnomówiący pasujący do małych i średnich pomieszczeń. Ponadto stanowi on centralny element audio dwóch nowych zestawów wideo – C2070 i C5070 – które są częścią portfolio posiadającego certyfikat Climate Neutral. Zapewni doskonały dźwięk spotkaniom online organizowanym przez komputer lub można go sparować przez Bluetooth ze swoją komórką.

Konftel C2070 to pakiet wideo do małych i średnich sal konferencyjnych. Zawiera kamerę konferencyjną Konftel Cam20 4K i czteromikrofonowy zestaw głośnomówiący Konftel 70, oferujący jakość dźwięku OmniSound. C5070 to zaawansowane rozwiązanie do współpracy wideo dla średnich sal konferencyjnych, łączące kamerę konferencyjną PTZ Konftel Cam50 z zestawem głośnomówiącym Konftel 70. Urządzenia podłącza się do komputera za pomocą tylko jednego kabla.

Cena katalogowa zestawu Konftel 70 wynosi równowartość 349 euro.