Arcydzieło Omegi na 60-lecie Jamesa Bonda!

James Bond to postać, którą kojarzy chyba każdy. Przygody Agenta 007 przyciągają przed duży i mały ekran kolejne pokolenia fanów dobrego kina. W tym roku mija 60 lat od momentu premiery pierwszego filmu traktującego o najsłynniejszym szpiegu. Z tej okazji koncern Omega wydał niesamowity zegarek!

fot. Omega

Niesamowity zegarek dla koneserów!

Omega Seamaster Diver 300M 60 Years of James Bond to designerski zegarek wykonany ze stali. Producent postawił w jego przypadku na kopertę o 42 mm średnicy i 14,26 mm grubości. Jest to więc całkiem zgrabny czasomierz. Bransoleta wykonana została w technologii mesh i również postawiono tu na stal.

Tarcza zegarka to przestrzeń zdominowana przez kolor niebieski oraz grawerunek imitujący fale. Bezel zegarka został wykonany z aluminium i również zabarwiono go w kolorze niebieskim. To, co najpiękniejsze jednak ukryte zostało po drugiej stroni koperty. Mamy tam bardzo ciekawy mechanizm!

Producent postawił na przeszklone okienko, w którym osadzono bardzo ciekawą animację. Powstaje ona pod wpływem współpracy mechanizmu ze specjalnym wzorem. Oczom użytkownika ukazuje się intro znane z filmów traktujących o agencie 007. Oczywiście rozwiązanie zostało opatentowane przez koncern Omega.

Czytaj też: Diesel Griffed Gen 6 – ten design może się podobać!

Prezentowany, niesamowity zegarek ma trafić do sprzedaży w pierwszym kwartale przyszłego roku. Jak możecie się domyślać – będzie diabelnie drogi. W przeliczeniu na polską walutę cena wyniesie 40 500 złotych.

Grafika tytułowa: Omega