Apple szykuje niespodziankę? iPhone SE 3 na horyzoncie!

Gdy kilka lat temu na rynku debiutował iPhone SE pierwszej generacji chyba nikt – poza samym Apple – nie spodziewał się, że ów sprzęt tak mocno zaskarbi sobie sympatię fanów nadgryzionego jabłka. Urządzenie sprzedawało się tak dobrze, że gigant z Cupertino podjął decyzję o wydaniu następcy w 2020 roku. Dziś zbliżamy się wielkimi krokami do premiery trzeciej generacji niskobudżetowego iPhone’a. Co wiemy na jego temat?

iPhone SE 3 (2022) już wkrótce z oficjalną premierą?

Najnowsze doniesienia wskazują na to, że już wkrótce iPhone SE trzeciej generacji trafi do produkcji próbnej. Oznacza to rychłą premierę urządzenia. Przewiduje się, że może ona mieć miejsce już na przełomie marca i kwietnia. W kwestii wzornictwa nie powinniśmy spodziewać się rewolucji. Apple postawi bowiem najpewniej na znaną i lubianą formę, w jakiej wydany został aktualny model iPhone SE. Możemy więc liczyć na kompaktowe rozmiary, pojedynczy obiektyw aparatu oraz Touch ID umieszczone poniżej ekranu.

Czytaj też: Nowe procesory Apple coraz bliżej? Szykujcie się na M2, M2 Pro i Max!

Więcej zmian szykuje się „pod maską”. Według ostatnich doniesień bowiem Apple może postawić w przypadku najtańszego iPhone’a na wydajny procesor A15 oraz na nieco bardziej zaawansowany – w stosunku do poprzednika – aparat. Ów moduł cechowała będzie rozdzielczość 12 MP. Coraz częściej mówi się także, że Apple może równolegle do klasycznego iPhone SE zaprezentować smartfona iPhone SE Max, który zaoferuje użytkownikom więcej pamięci RAM (4 GB) oraz większy ekran. Póki co jednak musimy poczekać na jakieś bardziej klarowne doniesienia w tej kwestii.

Dajcie koniecznie znać, czy mieliście okazję użytkować któryś z wcześniejszych modeli iPhone SE od Apple. Czy Waszym zdaniem to wystarczające do codziennych zastosowań urządzenie? Sekcja komentarzy należy do Was!