Aplikacja Kanału Sportowego dostępna dla Smart TV Samsung!

Samsung nie ustaje w staraniach, jeśli chodzi o rozwój platformy Tizen dla swoich Smart TV. Właśnie z tego względu na nasze telewizory regularnie trafiają ważne aktualizacje i ciekawe nowe aplikacje. Tym razem do naszej dyspozycji otrzymujemy klienta niezwykle popularnego Kanału Sportowego!

Stanowski i spółka teraz w aplikacji!

Użytkownicy Samsung Smart TV mogą od dzisiaj korzystać z nowej aplikacji Kanał Sportowy. Dzięki niej możemy uzyskać dostęp do programów Kanału na żywo i z odtworzenia. Twórcy zapowiedzieli już jakiś czas temu, że wraz z rozwojem platformy będą wzbogacać ją o nowe formaty i ekskluzywne materiały. Sprawdziłem – aplikacja jest już dostępna na moim telewizorze z 2020 roku. Powinniście mieć możliwość zainstalowania jej także u siebie. Dostępna jest dla modeli telewizorów wprowadzonych na rynek w latach 2018-2022.

Kanał Sportowy powstał w 2019 roku z inicjatywy niezwykle popularnych dziennikarzy sportowych – Krzysztofa Stanowskiego, Michała Pola, Mateusza Borka i Tomasza Smokowskiego. Nadawanie rozpoczął jednak dopiero w 2020 roku. Mimo, że początki są zawsze trudne, to Kanałowi Sportowemu udało się bardzo szybko zdobyć okazałą widownię liczącą niemal milion subskrybentów.

Czytaj też: Będzie wojna między Apple i Twitterem?

Teraz dzięki aplikacji Kanału Sportowego nie musimy męczyć się z wyszukiwaniem interesujących nas materiałów w serwisie YouTube. Wszystkie będziemy mieć pod ręką. Dajcie koniecznie znać, czy sprawdziliście już omawiane rozwiązanie.

Grafika tytułowa: Samsung