Amazonowi mało! Nadchodzi MMO w świecie Władcy Pierścieni!

Amazon w ubiegłym roku zaserwował nam własną interpretację prequela kultowej trylogii Władca Pierścieni, która wzbudziła bardzo mieszane uczucia. Mimo to zamówiony został drugi sezon produkcji, a teraz gigant ma dla nas kolejną niespodziankę! Nadchodzi MMO w świecie Władcy Pierścieni!

Amazon szykuje ważną grę?

Na temat samej produkcji nie wiadomo na razie zbyt wiele. Amazon trzyma wszystkie szczegóły z nią związane w ścisłej tajemnicy. Dowiedzieliśmy się, póki co, że gra ma zostać wydana zarówno dla komputerów z Windows, jak i dla konsol. W ciekawy sposób wypowiedział się o niej Christoph Hartmann, wiceprezes Amazon Games:

„Od dawna myśleliśmy nad tym, aby stworzyć dla naszych graczy coś nowego w uniwersum Władcy Pierścieni i jesteśmy zaszczyceni, jak i wdzięczni, że Middle-earth Enterprises powierzyło nam ten legendarny świat. Cieszymy się również z rozszerzenia naszej współpracy z Embracer Group, z którą zawarliśmy w ubiegłym roku umowę odnośnie Tomb Raider, ponieważ okazali się oni doskonałymi partnerami.”

Być może dobrą okazją do przedstawienia informacji na temat gry będzie premiera drugiego sezonu „Pierścieni Władzy”. A może Amazon zdecyduje się na zwołanie oddzielnej konferencji, by zaprezentować swoją nową produkcję mającą zadatki na hit? Mam nadzieję, że gigant nie będzie nam kazał zbyt długo czekać na owo wydarzenie.

Czytaj też: Marka OPPO nawiązuje współpracę z Biedronka Home!

Dajcie znać, czy bylibyście chętni ograć dobrą grę MMO osadzoną w uniwersum Władcy Pierścieni. Mam tylko nadzieję, że owa produkcja będzie trzymała dużo wyższy poziom, niż serial Amazona.

Grafika tytułowa: Amazon