Amatorski turniej PUBG Mobile. Zapisy trwają

PUBG MOBILE Club Open (PMCO) to amatorski i półprofesjonalny turniej z pulą nagród 600 000 dolarów.

Rejestracja na wydarzenie oficjalnie właśnie trwa i zakończy się 13 kwietnia. Po zmianach zasad rywalizacji w PUBG MOBILE 170 krajów będzie teraz reprezentowało sześć regionów. Amerykę Północną, Amerykę Południową, Afrykę, Bliski Wschód, Azję i Europę. Pula nagród jest podzieloną na poszczególne lokalizacje.

Niektóre regiony będą podzielone na podregiony. Południowa Ameryka (Brazylia i Ameryka Łacińska), Azja (Azja Południowa i Dzika Karta) oraz Europa (Europa Zachodnia i Turcja).

Ze względu na przeniesienie rywalizacji do drużyn amatorskich i półprofesjonalnych, PMCO nie będzie już zapewniać awansu bezpośrednio do PUBG MOBILE Pro Leagues 2023 poprzez Mistrzostwa Narodowe PUBG MOBILE ani Puchary Regionalne PMNC.

Uczestnicy muszą mieć ukończone 16 lat w dniu rozpoczęcia Turnieju i spełniać odpowiednie wymagania wiekowe organów oceniających i systemów oceny platform mobilnych. Gracze, którzy ukończyli 16 lat (na dzień rozpoczęcia Turnieju), ale nie osiągnęli pełnoletności w kraju zamieszkania, mogą wziąć udział za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego.

Wszyscy gracze muszą zainstalować i uruchomić narzędzie GAC (narzędzie zapobiegające oszustwom) podczas kwalifikacji, w przeciwnym razie drużyna zostanie zdyskwalifikowana.

Jeśli chcecie się zapisać do turnieju, możecie zrobić to tutaj.

Czytaj także: TOP 5 – najlepsze plenerowe gry mobilne