Allegro One Box z możliwością wyboru skrytki!

Korzystanie z automatów paczkowych stało się w ostatnich latach niezwykle modne. Rewolucję nad Wisłą rozpętał swoimi Paczkomatami InPost. Pozazdrościło mu szybko Allegro, które przygotowało swoje automaty – Allegro One Box. Teraz w ich przypadku forsowana jest bardzo ważna nowość – możliwość wyboru skrytki, w której umieszczona zostanie nasza przesyłka. To ogromne udogodnienie!

fot. Allegro

Allegro stawia na wygodę!

Podobne rozwiązanie już jakiś czas temu do dyspozycji otrzymali właśnie korzystający na co dzień z Paczkomatów. Co należy zrobić, by uzyskać możliwość wyboru położenia przesyłki w automacie Allegro? Wystarczy po zakupie produktu i wyborze Allegro One Box jako miejsca dostawy poczynić następujące kroki:

  1. W zakładce Moje zakupy przy wybranym zakupie kliknij Szczegóły zakupu.
  2. Przejdź do sekcji Wybieram wygodniej i kliknij Zmień.
  3. Określ, z których skrytek chcesz odebrać przesyłkę. Kliknij:
    • Wolę wyżej – gdy chcesz odebrać przesyłkę ze skrytki w górnej części automatu paczkowego
    • Wolę niżej – gdy chcesz odebrać przesyłkę ze skrytki w dolnej części automatu paczkowego.
  4. Kliknij Zapisz dla tej przesyłki.
  5. Daj znać Allegro, dlaczego wybierasz daną opcję (zapewne w celu dalszego udoskonalania usługi). Kliknij Z wygody lub Z potrzeby – w zależności od powodu swojej decyzji.
  6. Kliknij Wszystko jasne. Twoja przesyłka zostanie umieszczona w wybranej sekcji automatu!

Czytaj też: OLX czy Allegro Lokalnie? Gdzie warto sprzedawać?

Nowość od Allegro związana z automatami paczkowymi to ogromne udogodnienie – szczególnie dla osób o niższym wzroście oraz tych zmagających się z rozmaitymi niepełnosprawnościami. Cieszy fakt, że osoby zarządzające Allegro biorą pod uwagę to, że dla niektórych z nas korzystanie nawet z tak wygodnej metody odbierania przesyłek może być ogromnym wyzwaniem.

Grafika tytułowa: Allegro