A jednak! Samsung przywraca do życia legendę!

Już za kilkanaście dni Samsung zaprezentuje oficjalnie swoje nowe flagowce z rodziny Galaxy S22. Wyczekujemy ich z niecierpliwością, gdyż będą jednymi z najważniejszych topowych smartfonów na rynku. Jak się okazuje, coraz częściej potwierdzają się informacje, że najdroższy z koreańskich flagowców będzie hołdem dla znanej serii smartfonów!

Samsung Galaxy S22 Ultra będzie hołdem dla serii Galaxy Note!

Samsung Galaxy S22 Ultra będzie się w znaczący sposób różnił od modeli Galaxy S22 i Galaxy S22+. Zaryzykuję stwierdzenie, że jego wzornictwo jednoznacznie nawiązuje do anulowanej jakiś czas temu serii Galaxy Note. Urządzenie oferuje wsparcie dla stylusa S-Pen, który chowany będzie w obudowie smartfona. To spore udogodnienie względem poprzednika, który zmuszał nas do przechowywania rysika w slocie wbudowanym w etui.

Czytaj też: Rewelacyjne ekrany we wszystkich wersjach iPhone 14?

Nie potwierdzają się natomiast plotki związane ze zmianą nazwy topowego Samsunga. Nie będzie on sprzedawany jako Galaxy S22 Note, ale jako Galaxy S22 Ultra. Myślę, że koncern z Korei nie chce, póki co, wprowadzać chaosu w swoim portfolio i woli pozostać przy nazewnictwie znanym nam z ubiegłorocznych flagowców. To zrozumiałe, gdyż fani marki zdążyli się już przyzwyczaić do tego jak są klasyfikowane poszczególne smartfony Samsunga.

Jak więc widzimy, Samsung reaktywuje swoją legendę. Nie będzie jednak powrotu serii Galaxy Note. Myślę jednak, że Samsung Galaxy S22 Ultra będzie się cieszył ogromną popularnością wśród tych osób, które przez lata korzystały z popularnych „Notek”. A czy Wy skusicie się na zakup? Dajcie koniecznie znać w komentarzach!