Winter Meet at Rift 2024 – realme zaprasza do udziału w festiwalu

Festiwal Meet at Rift, organizowany przez realme, otwiera swoje podwoje dla miłośników gier i rozrywki już w ten weekend, 17-18 lutego, w warszawskim EXPO XXI. Realme zapewnia nie tylko bogatą ofertę atrakcji festiwalowych, ale także specjalną strefę, gdzie uczestnicy mogą zapoznać się z najnowszymi produktami marki i wziąć udział w konkursach z nagrodami, w tym z szansą wygrania telefonu realme C67.

Ciekawe wydarzednie dla graczy

Meet at Rift to pierwszy festiwal w Polsce, dedykowany graczom korzystającym z tytułów stworzonych przez Riot Games. Organizatorzy z agencji GAM3RS_X przeniosą społeczność graczy do świata offline, oferując wyjątkowe i pełne emocji atrakcje. Na głównej scenie festiwalu odbędą się takie wydarzenia jak:

W strefach free-to-play, w tym sektorze gier mobilnych, realme udostępni uczestnikom topowy sprzęt do grania, który będzie można wykorzystać podczas gamingowych zmagań o zwycięstwo. Dla najlepszych przewidziane są nie tylko wyjątkowe gadżety od marki, ale także główna nagroda w postaci najnowszego smartfona producenta – realme C67.

Wydarzenie to również doskonała okazja do spotkania się na żywo ze społecznością pasjonatów gier, influencerami oraz streamerami. Na Winter Meet at Rift 2024 pojawią się gwiazdy gamingu, takie jak Nervarien, ArQuel, Wonder, Gadają o Esporcie, Lewus, Vegg, Kubon i wielu innych.

Czytaj też: Nowości na drugą połowę lutego w HBO Max

Grafika tytułowa: realme