Nowy Ford Capri. Legenda wraca w zmienionej formie!

Nowy SUV Coupe Ford Capri to wyjątkowy samochód, który łączy w sobie nowoczesność z duchem legendarnego klasyka. Wyrazista stylistyka tego modelu przyciąga wzrok, nawiązując do historii kultowych samochodów, które zapisały się na kartach motoryzacji. Dodatkowo, dostępne w palecie barwy takie jak Vivid Yellow oraz Blue My Mind nadają mu niepowtarzalny charakter, który z pewnością wyróżni się na drogach.

Amerykanie chcą zagrać na sentymencie?

Wnętrze Capri to prawdziwa uczta dla miłośników luksusu i nowoczesnych technologii. Minimalistyczny design harmonizuje z cyfrowymi rozwiązaniami, a miękkie w dotyku materiały oraz wyprofilowane, jednoczęściowe fotele przednie zapewniają najwyższy komfort. Lista standardowego wyposażenia obejmuje system dostępu bezkluczykowego, podgrzewane przednie fotele i kierownicę, dwustrefową klimatyzację oraz fotel kierowcy z funkcją masażu i pamięcią pozycji. Innowacyjny system SYNC Move pozwala na płynne przesuwanie 14,6-calowego ekranu centralnego, co umożliwia idealne dostosowanie kąta widzenia.

fot. Ford

Capri to również imponująca przestrzeń i funkcjonalność. Bagażnik oferuje aż 572 litry pojemności, z opcją składanej podłogi oraz 17-litrową konsolę MegaConsole pod przednim podłokietnikiem. Dodatkowo, schowek My Private Locker zapewnia bezpieczne miejsce na prywatne drobiazgi. Samochód wyposażony jest w zaawansowane systemy wspomagania kierowcy, w tym asystenta zmiany pasa ruchu i system ostrzegania podczas opuszczania pojazdu. Napęd na tylną oś w wersji o zwiększonym zasięgu umożliwia przejechanie ponad 620 km na jednym ładowaniu, a szybkie ładowanie od 10 do 80% trwa zaledwie 26 minut. Maksymalna moc 340 KM pozwala na osiągnięcie przyspieszenia 0-100 km/h w zaledwie 5,3 sekundy, co czyni Capri nie tylko stylowym, ale i dynamicznym wyborem na drogach.

Ceny nowego Forda Capri startują (poza promocją) od 227 770 złotych.

Czytaj też: Rodzina modeli Active Forda. Nowa era wszechstronności?

Grafika tytułowa: Ford