Nowy Ford Explorer z polską ofertą!

Ford wprowadza na rynek polski nowego, w pełni elektrycznego Explorera, oferując go w dwóch wersjach wyposażenia: Explorer oraz Premium. Już podstawowe wyposażenie tego samochodu zaskakuje bogactwem opcji. Sprawdźmy, co warto wiedzieć na jego temat!

fot. Ford

Bezkompromisowy, elektryczny SUV

W standardowym modelu znajdziemy częściowo skórzaną tapicerkę, podgrzewane fotele i kierownicę, a także 19-calowe obręcze kół ze stopów lekkich. Nie zabraknie także zaawansowanych technologii, takich jak nawigacja satelitarna z dostępem do Internetu czy adaptacyjny tempomat. Wersja Premium idzie o krok dalej, oferując 20-calowe obręcze kół, tapicerkę ze skóry ekologicznej oraz reflektory matrycowe LED. Dodatkowo, znajdziemy tu system nagłośnienia B&O z 10 głośnikami oraz sterowane elektrycznie i bezdotykowo drzwi bagażnika.

fot. Ford

Ford postawił na prostą ofertę, oferując jedynie kilka opcji dodatkowych, takich jak system kamer 360 stopni czy panoramiczny dach. Klienci mają do wyboru trzy układy napędowe, z różnymi pojemnościami baterii i mocami silników. Są to napęd na tylne koła oraz napęd na wszystkie koła. Nowy Explorer może być naładowany od 10% do 80% w zaledwie 26 minut, co sprawia, że korzystanie z niego jest wyjątkowo wygodne. Ceny rozpoczynają się od 198 270 zł brutto, co czyni ten model bardzo konkurencyjnym na rynku. Dodatkowo, Ford oferuje atrakcyjne pakiety promocyjne oraz rabaty na wyposażenie dodatkowe dla klientów inauguracyjnych. Dzięki sieci BlueOval Charge Network użytkownicy będą mieli dostęp do ponad 600 tysięcy punktów ładowania w Europie, co zapewni im komfortowe podróże.

Czytaj też: Cisco Webex dostępny w samochodach Ford i Lincoln

Grafika tytułowa: Ford