Nissan stawia na napęd e-4ORCE

Nissan promuje innowacyjną technologię napędu na wszystkie koła, e-4ORCE, prezentując jej imponujące możliwości na zamarzniętych trasach w Finlandii. Przez długie lata Finlandia kojarzona była głównie z mroźnymi krajobrazami i wymagającymi warunkami drogowymi. Teraz Nissan podnosi poprzeczkę, eksponując potencjał swojego systemu e-4ORCE na tych właśnie trudnych, oblodzonych drogach.

Stabilne prowadzenie w trudnych warunkach

Niezależnie od tego, czy to codzienny dojazd do pracy czy poszukiwanie przygód, e-4ORCE dostarcza intensywnych wrażeń z jazdy. W przeciwieństwie do tradycyjnych systemów, e-4ORCE oferuje doskonałą kontrolę i precyzję, pozwalając kierowcom pewnie pokonywać zakręty i trudne tereny. Nissan prezentuje dwa modele wyposażone w technologię e-4ORCE: X-Trail e-POWER e-4ORCE oraz ARIYA e-4ORCE. Oba pojazdy zapewniają imponującą moc i przyspieszenie, a także dynamiczną i płynną jazdę, niezależnie od warunków drogowych.

Technologia e-4ORCE wykorzystuje dwusilnikowy układ, który umożliwia niezależne przekazywanie momentu obrotowego na każde z kół, co zapewnia optymalne osiągi i kontrolę zarówno na szosie, jak i w terenie. System ten również minimalizuje przechyły nadwozia, zapewniając kierowcom poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Warto zauważyć, że e-4ORCE wykorzystuje system hamowania regeneracyjnego, który jeszcze bardziej zwiększa stabilność pojazdu i redukuje przechyły nadwozia, co przekłada się na jeszcze większy komfort podróży.

Czytaj też: Nissan Juke ponownie w żółtym kolorze!

Grafika tytułowa: Nissan