Nissan Juke ponownie w żółtym kolorze!

Nissan ogłasza wielki powrót żółtego koloru nadwozia do swojego miejskiego crossovera – Juke’a. Decyzja ta jest reakcją na liczne prośby klientów, którzy z nostalgią wspominają charakterystyczny lakier, pierwotnie popularny w pierwszej generacji modelu. Nowy, jaśniejszy odcień żółtego nadaje Juke’owi świeży wygląd, podkreślając jego nowoczesność i energię.

Lubiana wersja powraca!

To nie wszystko. Projektanci i inżynierowie Nissana nie poprzestali jedynie na zmianie koloru. Wnętrze Juke’a przeszło znaczącą metamorfozę, oferując klientom wyższy poziom komfortu i wyrafinowania. Odświeżone wnętrze obejmuje nowe materiały, ulepszony system multimedialny z większym ekranem dotykowym oraz dodatkowe funkcje, takie jak rozpoznawanie głosu i aktualizacje w zakresie bezprzewodowej łączności z Apple CarPlay i Android Auto.

Premiera modelu N-Sport dodaje nowego wymiaru do gamy Juke’a, podkreślając jego dynamiczne cechy zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pojazdu.

Juke nie tylko zapewnia wyjątkowy wygląd zewnętrzny, ale także oferuje innowacyjne rozwiązania we wnętrzu. Z większym ekranem systemu multimedialnego, gładszymi materiałami przypominającymi skórę i dostępnymi funkcjami rozpoznawania głosu, Juke podnosi poprzeczkę dla komfortu i wygody w swojej klasie.

Wprowadzenie żółtego koloru nadwozia i ulepszeń we wnętrzu to kolejny krok Nissana w kierunku zaspokojenia potrzeb i oczekiwań klientów, nadając Juke’owi jeszcze więcej osobowości i atrakcyjności.

Czytaj też: Nadchodzi nowa generacja Nissana Interstar

Grafika tytułowa: Nissan