Creative Zen Hybrid Pro Classic – praca i rozrywka w optymalnych warunkach

MATERIAŁ POWSTAŁ WE WSPÓŁPRACY Z MARKĄ CREATIVE

Dobrej klasy słuchawki to dziś sprzęt, z którego korzysta prawie każdy – niezależnie od tego, czy pracujemy, konsumujemy treści wideo, czy też słuchamy muzyki. Preferencje użytkowników są różne – jedni wolą korzystać z poręcznych TWS-ów, dla innych natomiast wygodniejsze są słuchawki nauszne. Creative Zen Hybrid Pro Classic zaliczają się do tej drugiej grupy i zdecydowanie doskonale sprawdzą się w różnych sytuacjach, z którymi mamy do czynienia na co dzień.

Przemyślana konstrukcja

Creative w przypadku swoich słuchawek Zen Hybrid Pro Classic stawia na przemyślaną, ergonomiczną konstrukcję, która sprawia, że nawet wielogodzinne użytkowanie nie powoduje dyskomfortu u użytkownika. Możliwe jest ono dzięki wydajnej wbudowanej baterii, która umożliwia pracę słuchawek nawet do 100 godzin na jednym ładowaniu. Słuchawki oferują możliwość złożenia, dzięki czemu możemy zabrać je ze sobą wszędzie i nigdy nie będą zajmowały zbyt wiele miejsca w naszym bagażu podręcznym.

Nie sposób nie wspomnieć o tym, że omawiane słuchawki zostały wyposażone w wysokiej jakości 40-milimetrowe przetworniki neodymowe, które zapewniają wysoką jakość dźwięku niezależnie od tego, czy rozmawiamy, czy może konsumujemy treści multimedialne. Dedykowany odbiornik dołączony do urządzenia zapewnia niskie opóźnienia podczas korzystania z Creative Zen Hybrid Pro Classic.

Co niezwykle ważne – słuchawki oferują nam odłączany mikrofon na wysięgniku. Możemy podpiąć go, gdy korzystamy ze sprzętu w domowym zaciszu bądź odłączyć, jeśli chcemy skorzystać ze słuchawek poza domem i w takiej sytuacji byłoby to niepraktyczne.

Technologia Bluetooth LE AUDIO – przyszłość łączności bezprzewodowej?

Creative Zen Hybrid Pro Classic to prawdziwa rewolucja na rynku słuchawek bezprzewodowych. Wszystko za sprawą przełomowej technologii Bluetooth LE AUDIO. Pozwala ona na bezprzewodowe przesyłanie dźwięku wysokiej jakości za pośrednictwem technologii Bluetooth Low Energy. Dzięki temu możemy cieszyć się świetnym brzmieniem przy jednoczesnym niskim zużyciu energii. Przekłada się to na wspomnianą wcześniej długą żywotność baterii między ładowaniami. Nie sposób nie wspomnieć o tym, że słuchawki Creative Zen Hybrid Pro Classic oferują wsparcie dla nowego kodeku Low Complexity Communication (LC3), który zapewnia dźwięk o wyższej jakości przy mniejszej kompresji danych.

Bluetooth LE AUDIO to także inne, wymierne korzyści. Niewątpliwą zaletą jest tu wsparcie dla wielostrumieniowego dźwięku. Owo rozwiązanie pozwala na przesyłanie wielu, niezależnych, zsynchronizowanych strumieni dźwiękowych między urządzeniem źródłowym a jednym lub wieloma urządzeniami odbiorczymi dźwięku. To przydatne rozwiązanie, kiedy często przełączamy się między – na przykład – smartfonem i laptopem. Wsparcie dla Audio w transmisji Auracast™ pozwala natomiast na połączenie kilku zestawów słuchawek z jednym komputerem chociażby podczas wideokonferencji. Wpływa to bardzo pozytywnie na komfort podczas rozmów.

fot. Creative

Rozwiązania cenione przez użytkowników

Słuchawki Creative Zen Hybrid Pro Classic to sprzęt, który ma oferować użytkownikom do popularnych funkcji, będących dla wielu osób nieodłącznymi elementami specyfikacji słuchawek Bluetooth. Przede wszystkim możemy liczyć na wsparcie dla ANC oraz trybu Ambient. Pierwszy przyda się nam w sytuacjach, w których chcemy odciąć się od rozpraszających nas dźwięków z zewnątrz – na przykład pracując w gwarnym biurze, w pociągu bądź w kawiarni. Drugi natomiast pozwoli na sprawne nasłuchiwanie dźwięków z zewnątrz – na przykład, gdy przemieszczamy się po mieście i priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo.

O komfort podczas rozmów z wykorzystaniem Creative Zen Hybrid Pro Classic zadba natomiast funkcja redukcji szumów Deep Neural Network (DNN). Doskonale współgra ona z wbudowanymi w słuchawki mikrofonami redukującymi szumy. Rozwiązanie bazuje na sztucznej inteligencji i wykorzystuje zaawansowane algorytmy uczenia maszynowego, które eliminują przeszkadzające w rozmowie szumy w czasie rzeczywistym.

fot. Creative

Do pracy i… po pracy

Słuchawki Creative Zen Hybrid Pro Classic to świetne narzędzie pracy pozwalające na wygodne prowadzenie rozmów podczas internetowych spotkań zarówno ze współpracownikami, jak i z klientami. Oferują pewne, stabilne połączenie oraz wysoką jakość (w obie strony) przetwarzanego dźwięku. To jednak nie tylko sprzęt, który doskonale sprawdzi się w zastosowaniach służbowych. Sporo przyjemności sprawi nam bowiem także korzystanie z niego „po godzinach”.

Gracze docenią oferowane na pokładzie słuchawek podświetlenie RGB, które można personalizować dostosowując wygląd słuchawek do własnych preferencji. Niskie opóźnienia to doskonała wiadomość, jeśli gramy online i chcemy zawsze być o krok przed swoimi rywalami. Wysokiej jakości przetworniki pozwolą nam poczuć się niczym w centrum akcji dzięki realistycznym doznaniom słuchowym.

To jednak nie wszystko. Słuchawki Creative Zen Hybrid Pro Classic doskonale sprawdzą się podczas słuchania ulubionej muzyki bądź podczas oglądania ulubionych filmów i seriali. W prosty sposób bowiem można sparować je także z telewizorem. Możemy więc skupić się na seansie jednocześnie nie przeszkadzając innym domownikom – na przykład wieczorami, gdy już śpią.

Co ważne – wystarczy posiadać jeden zestaw słuchawkowy Hybrid Pro Classic z transmiterem USB, a kolejne dla współpracowników czy dla rodzinnego oglądania filmów (aby nie przeszkadzać innym domownikom), wystarczy zakupić w tańszej wersji bez dongle’a Hybrid Pro. Obsługuje on bowiem łączność z wieloma urządzeniami. To niesamowita oszczędność pieniędzy!

Cena Creative Zen Hybrid Pro Classic to 579 złotych. Słuchawki można zakupić w RTV Euro AGD.

Grafika tytułowa: Creative

PŁATNA WSPÓŁPRACA Z MARKĄ CREATIVE