Jeep Avenger w limitowanej wersji Winter Edition

W ofercie Jeepa zadebiutowała limitowana edycja modelu Avenger Winter Edition, oparta na wersjach Longitude i Altitude. Wyposażona w popularny silnik benzynowy 1.2 GSE T3 o mocy 100 KM, ten B-SUV zachwyci nie tylko wydajnością, ale również pakietem dodatków idealnych na zimowe dni.

Specjalny wariant idealny na chłodne dni!

Nowy właściciel Avengera Winter Edition otrzyma w cenie auta nie tylko bogate wyposażenie, ale także praktyczne dodatki. Zestaw zimowych opon, maty podłogowe, ogrzewanie przedniej szyby i podgrzewane fotele to tylko niektóre z elementów, które zwiększą komfort jazdy w trudnych warunkach atmosferycznych.

Co więcej, obie wersje Longitude i Altitude oferują imponujące 19 systemów bezpieczeństwa, w tym aktywny system hamowania awaryjnego z funkcją wykrywania pieszych i rowerzystów, elektroniczny system stabilizacji toru jazdy ESC oraz kontrolę trakcji na oblodzonej nawierzchni. Avenger Winter Edition wyróżnia się również 6 trybami jazdy, w tym trybem „Snow” ułatwiającym poruszanie się po nieodśnieżonych drogach. Reflektory LED zapewniają doskonałą widoczność w długie zimowe wieczory.

Avenger, debiutujący na polskim rynku w marcu 2023 roku, w krótkim czasie zdobył serca kierowców. Wspiął się na drugie miejsce w rankingu sprzedaży marki Jeep w Polsce. Model ten, będący pierwszym Jeepem produkowanym w Polsce oraz pierwszym w pełni elektrycznym pojazdem marki, zdobył prestiżowy tytuł „Samochodu Roku 2023”.

Czytaj też: Testujemy samochód elektryczny Jeep Avenger – SUV roku

Grafika tytułowa: Stellantis