Robot odkurzający EZVIZ RE4 Plus z nominacją do European Green Award!

Firma EZVIZ zdobyła swoją pierwszą nominację do prestiżowej European Green Award. Wyróżnienie przyznano za robota sprzątająco-mopującego RE4 Plus, który odzwierciedla zaangażowanie firmy w rozwijanie produktów sprzyjających ekologicznej świadomości. RE4 Plus to wszechstronny robot, zdolny do dokładnego czyszczenia zarówno dywanów, jak i twardych powierzchni, wykorzystujący materiały z recyklingu, takie jak tylna płyta wykonana z ekwiwalentu 16 plastikowych butelek. Co więcej, posiada on worek na kurz z nietworzywowych materiałów, który może być używany przez 90 dni.

fot. EZVIZ

Technologia przyjazna środowisku i zaawansowane funkcje RE4 Plus

European Green Award to nagroda non-profit, wyróżniająca firmy i osoby osiągające wyjątkowe wyniki w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. W tym roku nominowano tylko 15 produktów, projektów i osób, z których pięć otrzymało tę prestiżową nagrodę. „RE4 Plus, począwszy od konstrukcji samego robota, aż po jego codzienną eksploatację, promuje praktyki świadomego korzystania z zasobów naturalnych. Mamy nadzieję, że pomoże on nie tylko w sprzątaniu domów, ale także w ochronie naszej planety” – mówi Ewa Tokarska, Marketing Specialist w EZVIZ Polska.

RE4 Plus to kompleksowe rozwiązanie dla właścicieli domów poszukujących pełnej funkcjonalności w jednym produkcie. Robot, wyposażony w moc ssania do 4000 Pa, skutecznie zbiera kurz, sierść zwierząt i uporczywe zabrudzenia. Posiada funkcję automatycznego opróżniania i duży worek na kurz, który wypełnia się przez 90 dni, co zmniejsza konieczność częstego opróżniania pojemnika. RE4 Plus, dzięki zaawansowanym czujnikom LDS LiDAR oraz detektorom podczerwieni, precyzyjnie mapuje mieszkanie, unika przeszkód i efektywnie planuje trasy sprzątania. „RE4 Plus to prawdziwy krok naprzód w rozwoju technologii, który sprawia, że sprzątanie to nie tylko konieczny obowiązek, ale również przyjemne doświadczenie” – dodaje Tokarska.

Czytaj też: EP7 – nowy inteligentny wideodomofon od EZVIZ

Grafika tytułowa: EZVIZ