EP7 – nowy inteligentny wideodomofon od EZVIZ

Kiedy dzwoni domofon, często pojawia się uczucie niepewności: kto przyszedł z wizytą? Podobnie, sytuacja, kiedy wracamy do domu i nie możemy znaleźć kluczy, powoduje narastający stres. Teraz koniec z tymi problemami! I to dzięki EZVIZ, światowemu liderowi w tworzeniu urządzeń i technologii dla inteligentnego, wygodnego i bezpiecznego życia. Firma wprowadza najnowszą technologię wraz z inteligentnym wideodomofonem EP7 do polskich domów.

Koniec z problemami przy wejściu do domu!

Najnowocześniejsze urządzenie EP7 pozwala zobaczyć, kto dzwoni oraz otworzyć drzwi wejściowe za pomocą wewnętrznego ekranu lub bezpośrednio ze smartfona. Wideodomofon eliminuje konieczność przerywania codziennych czynności, aby wpuścić gościa, lub poszukiwania klucza w deszczu czy upale. Nowy EZVIZ EP7 oferuje rozwiązanie, które łączy w sobie kluczowe funkcje bezpieczeństwa z prostą instalacją i intuicyjną obsługą, a jednocześnie dba o zrównoważony rozwój. Całkowicie bezprzewodowy zestaw zawiera wideodomofon, panel słoneczny oraz 7-calowy ekran dotykowy do umieszczenia wewnątrz domu, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Wideodomofon EP7 rewolucjonizuje tradycyjne urządzenia domofonowe, czyniąc życie prostszym i wygodniejszym. Zarządzanie wejściem do domu staje się dziecinnie proste dzięki inteligentnej karcie RFID. Wystarczy przyłożyć kartę do urządzenia, wpisać kod dostępu na klawiaturze lub skorzystać z aplikacji EZVIZ, aby otworzyć bramę i drzwi, eliminując problem zgubionych kluczy i paniki związanej z zamknięciem. Dodatkowo, aplikacja EZVIZ umożliwia tworzenie tymczasowych kodów dostępu lub kodów QR, które mogą być skanowane przez gości, aby wejść do domu pod nieobecność gospodarzy. Dzięki EP7 powitanie gości staje się łatwiejsze i bezpieczniejsze, niezależnie od warunków pogodowych.

Czytaj też: Nowy robot sprzątający marki EZVIZ już w Biedronce!

Grafika tytułowa: EZVIZ