Odkurzacze Samsung Bespoke Jet™ i Jet™ z korzystną promocją cashback!

Samsung Polska wprowadza atrakcyjną promocję cashback dla swoich odkurzaczy pionowych, idealnych na wiosenne porządki. Teraz to właściwy moment, by znaleźć idealny model dla siebie i cieszyć się zwrotem na konto aż do 600 zł.

Nowoczesne odkurzacze – idealne przy wiosennych porządkach

Odkurzacze pionowe z serii Bespoke Jet™ to kombinacja wygody, skuteczności i innowacyjnych rozwiązań. Dzięki wysokiej mocy ssącej, mogą z łatwością zastąpić tradycyjne odkurzacze, zapewniając równocześnie większą mobilność i poręczność. Ale to nie wszystko – odkurzacze Samsung posiadają unikalną technologię stacji automatycznie opróżniającej pojemnik na kurz. Po zakończonym sprzątaniu wystarczy umieścić odkurzacz na stacji, wcisnąć przycisk, a zanieczyszczenia zostaną zassane do antybakteryjnego worka na kurz, eliminując aż do 99,9% bakterii.

Model Bespoke Jet AI wyróżnia się szczególnie wysoką mocą, osiągając aż do 280 W pomocy. Wyposażony w trzy elektroszczotki i dodatkowe akcesoria, jest gotowy do radzenia sobie z różnorodnymi powierzchniami i rodzajami zabrudzeń. Ponadto, modele Bespoke Jet Plus, Jet 95 i 85 posiadają elektroszczotkę slim ze światłem LED, które ułatwiają sprzątanie w zaciemnionych miejscach.

Promocja obejmuje wybrane modele odkurzaczy pionowych Bespoke Jet i Jet. Po zakupie, wystarczy zostawić opinię, aby otrzymać zwrot gotówki na konto. Szczegóły promocji można znaleźć na stronie internetowej Samsung Polska.

Czytaj też: Samsung po raz 10 liderem globalnego rynku soundbarów

Grafika tytułowa: Samsung