Polar Grit X2 Pro – bezkompromisowy smartwatch dla wymagających!

Ostatnie lata pokazują, że coraz chętniej zastępujemy smartwatchami tradycyjne zegarki. To zasługa rozbudowanych funkcji oferowanych nam przez topowych rynkowych graczy. Jednym z nich jest Polar, który właśnie wprowadził do swojej oferty niezwykle interesujący inteligentny czasomierz – model Grit X2 Pro. Co warto wiedzieć na jego temat?

Polar Grit X2 Pro – zachwyci fanów solidnych smartwatchy?

Producent wyposażył swój najnowszy zegarek w wyświetlacz AMOLED o średnicy 1,39″ i zagęszczeniu pikseli sięgającym 326 PPI. Oznacza to niesamowitą jakość wyświetlanego na nim obrazu. Warto wspomnieć, że matryca jest chroniona szkłem szafirowym, a sam smartwatch otrzymał certyfikat MIL-STD-810H. Jego koperta wykonana została ze stali nierdzewnej lub tytanu.

Urządzenie oferuje wszystkie standardowe funkcje charakterystyczne dla inteligentnych zegarków. Pozwala na odczytywanie powiadomień z naszych smartfonów, oferuje dostęp do ponad 150 trybów sportowych i zaawansowanych funkcji związanych z monitorowaniem stanu zdrowia (w tym do nadgarstkowego badania EKG). Wbudowana w zegarek bateria pozwala na maksymalnie 10 dni pracy między ładowaniami.

Za nowość Polar ze stalową kopertą trzeba zapłacić 3249 złotych. Wariant tytanowy kosztuje natomiast 3749 złotych.

Czytaj też: Przełomowa nowość w smartfonach iPhone?

Grafika tytułowa: Polar