Kup telewizor Samsung o przekątnej 98 cali i odbierz uchwyt w zestawie!

Fani nowoczesnych technologii z pewnością zwrócą uwagę na telewizor QLED Q80C o przekątnej aż 98 cali. Model ten, oferowany przez Samsung, nie tylko zachwyca rozmiarem, ale także zapewnia wyjątkowe doznania podczas oglądania filmów oraz emocjonujących rozgrywek sportowych. Aktualnie trwa promocja na ten telewizor, w ramach której każdy nabywca otrzymuje dedykowany uchwyt ścienny w zestawie.

Ciekawa oferta od producenta

W trosce o realizm i dynamikę obrazu, telewizor QLED Q80C wyposażono w Neuronowy Procesor AI Quantum 4K. Dzięki oparciu procesu skalowania o 20 wielomodelowych sieci neuronowych, jakość obrazu zbliża się do 4K, a technologia Quantum Dot zapewnia 100% pokrycie skali kolorów PANTONE. To gwarancja, że użytkownicy cieszyć się będą prawdziwie żywymi i realistycznymi barwami. Dbając o zdrowie użytkowników, telewizor oferuje inteligentny tryb Komfort dla Oczu, który dostosowuje jasność i ton obrazu do warunków otoczenia oraz zmniejsza niebieskie światło, co sprawia, że oglądanie staje się bardziej przyjemne dla wzroku. Nie tylko zaawansowane technologie przyciągają uwagę klientów, ale także elegancki design telewizora, który idealnie komponuje się z każdym wnętrzem.

Promocja trwa do 31 lipca br. lub do wyczerpania zapasów w wybranych sieciach handlowych. Regulaminy promocji dostępne są na stronach partnerów.

Czytaj też: Samsung rozszerza ofertę telewizorów Micro LED do pięciu modeli

Grafika tytułowa: Samsung